Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha egy férfi egziszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy férfi egzisztenciálisan nem áll legjobban akkor támogatnátok őt lelkileg, hogy jobb eredményeket érjen el?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem a pszichológusa akarok lenni a páromnak, ha önmagában nem elég erős lelkileg, hogy magától is jobb eredményekre legyen igénye és törekedjen is rá, azon én úgysem tudok segíteni. Ha magad miatt nem tudsz változni, más miatt sem fogsz tudni tartós változást elérni, és ha valamit változol is más hatására, de mégsem jön össze a kapcsolat, akkor visszazuhansz a korábbi állapotodba. Ha én elég erős vagyok önmagamban, és nem kell hozzá egy másik ember, akkor a párom is legyen az.
2017. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Parom nagyon jo mernok. Sok mindent elert mar. Es igy is minden apro dologban kell a tamogatas

Ahogy nekem is.

Szoval erted.

Akit szeretunk mindig mindenben tamogatjuk ha az elonyere van

2017. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenféle eszközzel támogatnám, ha a szerelmem lenne (így is tettem, ma más elismert szakember).


Egy idegent vagy ismerőst, maximum pár jó tanáccsal látnám el, ha tudom, vagy beajánlanám egy cégnél.

2017. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Bizonyos szintig igen, de ahhoz nem asszisztálok, hogy élettelen karrierista legyen.
2017. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Én évekig csináltam ezt a volt férjemmel, de hiába. Kifolyt a keze közül a pénz, sokszor nem volt rendes munkája, szenvedett. Tudom hogy az építő ipar ebből a szempontból nem a legszerencsésebb, de azt láttam, hogy mások ugyanott előre jutnak, mi pedig mindig pénz szűkében voltunk. Amikor kint éltünk ott is (én boltban dolgoztam minimál bérért) amikor itthon, itt is (én tanár vagyok, a pár évvel ezelőtti fizetés emelésig 75 ezret kerestem havonta. )


Nem tudtam rajta segíteni, és engem is lehúzott, a gyerek meg végképp megbonyolított mindent. Elváltunk, én most eltartom magam, a gyerekemet, a gyerektartást rapszodikusan küldözgeti és tudom, hogy nem szemétségből, hanem mert mindig le van égve. Hiába támogattam, kitartottam mellette évekig, mindig csak azt hallgattam, hogy úgysem lesz jobb, nincsenek lehetőségek bla bla...

Negyven éves vagyok. Most már ha keresnék valakit, olyat keresnék, aki anyagilag független és sikeres. Nem kell nekem a pénze, nem mennék én már feleségül se senkihez, csak tudni szeretném, hogy nem veri földhöz egy színház, egy vacsora (felesben) és hogy felnézhetek rá, mert dolgozik és eredménye van.

2017. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha pátyolgatni akarok valakit, megszülöm magamnak.
2017. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

Amint látod, Kérdező, eszük ágában sincs. Kidobják a francba, és keresnek egy pénzeset.

Itt meg kijut nekünk bőven az álszent, sunyi szövegekből...

2017. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Saját erőmből elértem, hogy el tudom tartani magam, és saját lakásomban élek, nem, nem a fenekem alá pakolták, nem örököltem, megdolgoztam érte, gyűjtöttem rá... Nem vagyok eltartott, és nem is akarok az lenni. Nekem erre volt igényem, és tettem azért, hogy elérjem, nem mástól vártam a sült galambot. Dolgozó felnőtt, önálló nő vagyok. Nekem is voltak hullámvölgyek az életemben, amikor keményebben kellett küzdeni. Egyedül kellett kimásznom mindig, nem sajnáltattam magam. Megcsináltam. Ha egy férfi erre képtelen, akkor egyszerűen nem vagyunk egy szinten egymáshoz. Természetesen ha lenne egy egyébként hozzám ilyen szinten hasonló párom, és mondjuk egy hirtelen haláleset miatt magába zuhanna, vagy balesete lenne, mellette állnék, és segíteném, de tudjátok, mivel saját tapasztalatomból tudom, hogy aki ilyen, mint én, az össze tudja szedni magát, és nem mástól várja a megoldást, hanem képes erőfeszítéseket tenni, és küzdeni és fel tud állni, ezért nem lenne okom elhagyni, ha épp rosszul fordul a szekér.

DE segítettem már olyannak, aki nem ilyen, aki mástól vár megoldást, aki sokat nyavalyog a sorsa miatt, de mindig másra vár, magától nem hajlandó. Hát, soha többé, még csak annyit sem, hogy beajánlok valahova egy ilyen embert, mert nem fog élni a lehetőséggel. Akinek így segítettem, és ilyen nyavalygó volt, még szégyent is hozott rám, erre még egyszer nincs szükségem.

2017. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De jóóóó látni hogy a nők ennyire kiállnak amellett a pasas mellett akit elvileg szeretnek...szánalmas hányinger hozzáállás. Kezdem megérteni miért oltogatják itt állandóan a nőket. Hát többek közt ezért. Igaza van a férfiaknak itt: legalja pénzvadász parazita galandférgek vagytok.

Lehet engem is lepontozni, visszakapjátok kamatostul.

2019. szept. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Értem. Tehát hagyjam, hogy anyagilag húzzon le, éljünk kölcsönökből a gyerekkel. Mert a válás után én rendbejöttem, és hidd el, nem az egyszervolt-holnemvolt gyerektartás miatt, hanem mert én nem verem el a pénzt. Én tudok spórolni. Nem adósodom el minden rokonnak. Tudod, ő akarta a gyereket és nem is foglalkozott vele, állandó depresszióban volt, a pénz miatt. Most a helyzet a következő. Én egyedül eltartom a gyereket, nincsenek veszekedések, nincs depresszió. Nyugalom és béke van. Nem tartozom a rokonoknak. Amíg ő is az életünkben volt, mindig kölcsön kellett valakitől kérni aztán azért nem volt pénzünk, mert azt kellett megadni. Egy ördögi körben éltünk. A válásnál a megegyezésben én kértem olyan összseget, ami mindössze 5%-a a fizetésének, hogy ne húzzam le. Ő építőiparban dolgozik és szakember. És egyedül sem bír normálisan megélni. Én meg eltartom a gyereket rinya nélkül.

Fun fact: Nem ezért váltunk, hanem mert már szexelni sem volt hajlandó. Szerintem a gyereket is azért akarta annyira, mert azt hitte, utána már nem lesz szexuális életünk, mint minden "normális" házaspárnak. Hát, nekem ettől még volt igényem. 4 év szexmentes élet után váltunk el (nem lett imoptens, elintézte ő magának) Szerintem jogosan tettem. A pénz csak hab volt a tortán, emiatt nem hagytam volna ott, de boldogtalan lennék mellette a mai napig. És ebben semmi pénzsóvárság nincsen. Ez csak reális.

2019. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!