Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belemennétek kapcsolatba úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek kapcsolatba úgy, hogy közben tisztában vagytok azzal, hogy még nagyon sokat kell változtatnotok magatokon, mert most pont egy ilyen életszakaszban vagytok, hogy mindent újrakezdtek?

Figyelt kérdés
Mennyire működőképes ez?
2017. aug. 6. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ebben vagyok benne.Mivel tudom hogy min kell változtatnom,addig nem megyek bele új kapcsolatba,mert zátonyra fog futni úgy mint az előző.Ha beleugrok az újba,nincs időm arra hogy teljesen magammal tudjak foglalkozni,így kétlem hogy tudnék változni ha mellettem lenne az új.
2017. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a kövi két évben ezért is nem fogok ismerkedni sem... Senki nem nézné el ezt, sajnos. Kár, hogy vén trotty leszek már 2 év múlva.
2017. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én belementem, mert nagyon kedveltem a másikat, és teljesen tudtam benne bízni, hogy mellette menni fog, de nem jött össze, és ez elég hamar felszínre jött. Csalódás volt minden téren. Amit sikerült összehoznom előtte egyedül változást, szinte teljesen eltűnt mellette, és ugyanúgy egy elveszett kislányként viselkedtem mellette.

Bár nem tudom, hogy neked milyen jellegű ez az életszakasz, de jobb úgy belemenni egy párkapcsolatba, hogy rendben vagy ilyen téren.

2017. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dettó 2es. Volt egy szép autóm hitelre volt nálam összeütköztem egy màsik autóval totàlkár mind2. 400.000 +1év eltiltás<~ezt tàrgyalásra kértem. Hitel diákhitel ügyvédi dìj ....fizetni való. Lakástakarékom épen van de mély gödörbe vagyok . Megvárom az ìtéletet. Utána nemzetközi sofőr munka 1,5 év hiteleket ki nullázom veszek házat és egy autót kp re.
2017. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem a kérdés inkább magàhoz a személyiség fejlesztéséhez kötött, nem annyira a körülményekhez? Attól függ szerintem ebben hol tartasz, és e mellett ki lenne az, aki az utadba kerül.
2017. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Belemennék. Az a baj, hogy az ember SOSEM érezheti magát 100%-ban késznek valamire. Élni kell az életet, nem kattogni.


21/L

2017. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Na ja, de te pl. el tudnád nézni egy férfinek, hogy 2 évig még szarul fog keresni, olyat csinál amit utál és otthon fog még lakni addig?

2017. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!