Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyógyult anorexiások! Nektek...

Gyógyult anorexiások! Nektek mi volt az a pont, amikor rájöttetek, hogy ezt nem folytathatjátok tovább és változtatnotok kell?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, hogy ha nem eszem nem fogok fejlődni, és egy gnóm maradok. :(
2017. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked? :D
2017. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én még keresem ezt a pontot :D Ezért vagyok kíváncsi a tietekre
2017. máj. 3. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kezdett minden kicsúcsni a kezemből. Arra nem volt erőm, hogy olyan dolgokat csináljak ami fontosak nekem. (Edzés, barátok, munka, suli stb). Egyre igénytelenebb voltam, nem volt energiám rejtegetni a táplálék hiányát (undorító haj, csúnya bőr, folyamatos izzadság stb). Elkezdtem feledékeny lenni, mindenem fájt, fejem, fogam, nyakam, vesém.
2017. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szívrohamot kaptam, beestem az árokba és úgy vitték kórházba. Ott mikor felébredtem csak csöveket láttam mindenhol, éreztem a fájdalmat s egyben a félelmet, hogy meghalok. Ott volt a családom, akik sírtak. Ennyi elég volt.

Akkor voltam 170cm és 32 kg.

2017. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elküldtek a pazichiátriáról,mondván nem tudnak velem mit kezdeni.
2017. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól jöttem rá, hogy ez így nem mehet tovább. Nem volt az a pont..egyszerűen csak tudtam, hogy ennek nincs értelme. Miért ölném meg magam? Élni akarok, barátokat, párt magamnak, a családomat, diplomát, jókat enni, bulizni, edzeni..annyi öröm van az életben, csak meg kell látni.
2017. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

AMikor rájöttem, hogy az anorexia annyi mindent ígér, de nem hogy nem kapod meg, hanem még azt is elveszi, amid volt. És kiüresedsz. Boldog akarsz lenni, ezért diétázol, de végül nem, hogy boldoggá lennél, hanem kiüresedetté, depresszióssá.

Én is éveken át anorexiás voltam, az a krónikus fajta, alig jártam gimibe, évet is ismételtem.. Aztán eljött ez a pont, hogy bár annyira mélyre süllyedtem, láttam embereket, akik még képesek hinni bennem (valamilyen érthetetlen oknál fogva, hisz én nem is hittem már abban, hogy valaha lehet még rendes életem.. Keresztény vagyok, így valahol tudtam, hogy Istenre is számíthatok, ha eldöntöm, hogy megakarok IGAZÁN változni.. Így kiírogattam magamnak bátorító mondatokat, igéket, meg mást is, ami személyszerint nekem sokat jelentett. És annyit eldöntöttem, hogy többet nem adom fel. És baromi nehéz volt... Sok hullám völggyel.

De igazából minden kis visszaesést egy nagyobb felfeléívelés követte, és igen voltak visszaesések, de nem stagnáltam, hanem mindig egy kicsit feljebb kerültem.

És mi lett az eredménye? A lány akinek alig volt párkapcsolatiélete, az ma menyasszony, egyetemre jár, szeptemberben megházasodik.


Az anorexia hazugság. Becsapás. Nem az életet hozza el, hanem meglop és a halálba visz.


Ma 170/ 50-52 vagyok. Eszek, és nem is akarok már sovány lenni.

2017. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kilyukadt a gyomrom mert csak önmagát tudta emészteni, akkor jöttem rá h ennek a depresszión kívűl "súlyosabb" következményei lesznek. 180/52 (20L)
2017. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Elég régi kérdés de válaszolok rá hátha valakinek jól jönne egy mostani válasz


Amikor elmaradt a menstruációm már 1 hónapja is akkor jöttem rá, hogy miért van..

Az elejen nagyon nehéz volt, de rájöttem, hogy gyereket szeretnék és hogy nem akarok beteg lenni


Miutan 2 kilot hiztam és ettem rendesen, egyből megjott újra a menstruációm


Most 54 kilo vagyok q 174 centimhez, rengeteg mozgok és rengeteget eszek így nem fenyeget a veszély hogy elhízok


A menstruacio hiánya nem normalis dolog, és nagyon sok következménye lesz a jövőben, ezért ez nem egy vicc és egy nagyon komoly jel, hogy nem eszel eleget, inkább egyetek minthogy sose legyen gyereketek vagy hogy fogamzásgátlót kelljen szednetek, hogy megjojjon....


Remelem már jól vagy :)

2021. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!