Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-21 év körüli lanyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21 év körüli lanyok! Mennyire számít nektek egy pasi munkája, hogy mit dolgozik?

Figyelt kérdés
Számít ez nektek olyankor ha esetleg valaki randira hív titeket? Befolyásolhatja ez a donteseteket? Elmentek vele randira vagy sem. Tegyük fel a fiú egy felszolgáló, pultos.

2017. aug. 8. 18:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
11%

Nekem számít, igen, mert én csak hosszútávú célokkal megyek bele kapcsolatba és előre gondolkodva, olyan apát szeretnék majd a gyerekeimnek, aki tanult, ambiciózus, jól keres :D Én még egyetemre járok, de várhatóan én is jól fogok keresni, és jómódú családban is nőttem fel, szóval amit megszoktam, azt minimum tartani is akarom. Tehát mielőtt golddiggernek tituálna valamelyik okos, nem élősködés a célom ezzel, amit adni tudok, azt el is várhatom.

21L

2017. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
6%
Nem valoszinu, hogy elmennek randizni egy pultossal vagy felszolgaloval az az igazsag. Eleve az idosebb ferfiakat kedvelem, tehat 7-10 ev azert legyen koztuk, ha meg valaki 28-30 evesen felszolgalo, akkor annyira mas a motivacionk az elethez, hogy semmi kozunk nem lenne egymas gondolkodasahoz. Ha neg 21 eves felszolgalo, akkor meg azon gondolkodnek, hogy miert nem tanul, miert ragadt meg itt? Szoval, szamit igen, nem kell milliomosnak lenni, meg vilagmegvalto ertekezletekre jaro uzletembernek, de lassam benne az ambiciot es a sikeresseget, amire fel tud nezni az ember.
2017. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Szóval ha valaki 200k alatt keres mar repül is a kukába. :D Ertem en.
2017. aug. 8. 19:05
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

És ha a saját éttermében pultos/felszolgáló, akkor koppantatok ? ;D

31/f

2017. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%
400k alatt.
2017. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
#1 vagyok, figyelj, azért van bőven elég olyan lány is, aki nem végez/végzett egyetemet, ők gondolom nemis várják el, hogy a párjuk is képzettebb legyen, vagy legalábbis nem kéne ezt elvárniuk, mert milyen alapon várnák el? :D
2017. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom. En főiskolára járok. Mellette dolgozom. Csak azon csodálkozom, hogy 20evesen mar ennyire anyagiasak vagytok.
2017. aug. 8. 19:09
 8/34 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem anyagiasság, hanem előrelátóság. Én olyan életet szeretnék majd, amiben sokat utazok, van szép ház és a gyerekeknek is minden biztosítva van - nos, ha összejövök valakivel, aki vélhetően nem fog tudni velem utazgatni, mert nincs pénze és nem fog tudni ilyen életszínvonalat biztosítani a családnak, akkor nem lesz olyan életem, amilyet szeretnék. Kapizs? Ez nem anyagiasság, de akár tetszik akár nem, a pénz kell egy boldog élethez.
2017. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Szerintem te luxus életet akarsz, jómódúagot, es nem boldog életet. Boldog életet szerintem viszonylag kevesebb pénzzel is lehet élni. Kinek a pap kinek a paplan.
2017. aug. 8. 19:18
 10/34 anonim ***** válasza:
63%

Kérdezö, nem tudom MILYEN föiskolára jársz, de a lgikus gondolkodás nem erösséged.


Egyetlen ember sem akar egy eleve kilátástalan kapcsolatba belemenni, a reális az, ha mindketten legalább annyit keresnek, amiböl kényelmesen meg tudnak külön-külön élni és nem kell minden fillért számolni, ha netán egyszer valami extrát is akarnak. Azt meg nem várhatod el senkitöl, hogy a másikat eltartsa, aki csak teng-leng az életben és éppen csak vegetál, megélni már nem tud a keresetéböl.

Emellett egy pultos általában nem egy észlény és a legtöbb nönek nem elég egy férfitöl annyi, hogy le tudjanak feküdni - néha beszélgetni is akar, ahhoz meg némi ész és intelligencia is kell.


Az, hogy valaki nem egy pultossal, felszolgálóval, segédmunkással akar randizni, nem anyagiasság, hanem realitásérzék.

2017. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!