Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarná a nőket, ha egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarná a nőket, ha egy 29 éves pasi dolgozik, de csak szülői támogatással tud megélni?

Figyelt kérdés

El szoktam mondani randikon is, hogy most, ebben az országban, szülői támogatás nélkül nem lehet megélni. Ilyen a rendszer. Én megkeresek 130-at nettóban, pesten, a szüleim meg hozzácsapnak még 100 ezret vidékről, banki átutalással, és így is csak éppen hogy meg tudok élni.

Én el szoktam mondani a csajoknak is, hogy ebben az országban jelenleg nem lehet, mert a külföldiek pénztárcájához vannak szabva az árak, a bérek viszont keleti bérek, tehát így nem lehet. Nem is ismerek senkit aki olyan idős mint én, és szülői támogatás nélkül fel tudott volna mutatni bármilyen egzisztenciát is ebben az országban. Akit nem támogatnak a szülei, az szobatárssal nyomorog egy külvárosi leszakadt részen, ennyi. De ez nem élet. Én azért egy saját kis másfél szobás albérletet bérlek magamnak, ennyi élettér azért kell egy embernek.

Mondom a csajosoknak, hogy külföldön már egészen más, Németországból olyan ajánlatokat kaptam, hogy ajaj, inkább nem is írom le mennyi pénzt ajánlottak mert itt sokan rosszul lesznek, de akkor meg az lenne a zsenánd a csajoknak, hogy jaj külföldön élek.

Titeket ez zavarna, presztízst csinálnátok abból, hogy most honnan van pénzem, vagy nem érdekelne?


2017. máj. 20. 13:18
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
14%
Nem érdekelne, viszont olyan pasival sem állnék le, aki 230-at keres akár így, akár úgy. Abból elég minimális életszínvonalra telik szerintem, és később nem én akarnék lenni az eltartója.
2017. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem NEM azzal lenne godnom, hogy szülöi támogatással élsz meg, hanem hogy közben nyafogsz összevissza a nyugati árak - keleti bérek hülyeséggel.


Igen sokan vannak, akik MO-on is el tud indulni egyedül is, csak éppen tenni kell érte, meg nem 8 általános végzettséggel erölködni.


Ha meg küföldre akarsz menni, akkor menj és vagy ott keress amgadnak valait, vagy elöször bizonyíts, hogy el tudsz érni valamit, és nemcsak panaszkodni.

2017. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyen nagyszerű ajánlatokat kapsz külföldről, akkor miért nem mész ki inkább néhány évre, ahelyett hogy feléled a szüleid pénzét? 100 ezer Ft azért nem kevés, hogy még a középkorú fiuknak utalják havonta. Én is Pesten élek és nettóban 240-et keresek + cafetéria. Rossz szakmában dolgozol.
2017. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez a qrva nagy körítés, amit előadsz, eléggé zavaró.


Engem nem zavar a támogatás, engem is támogatott Anyukám, de soha nem nyomtam volna le ilyen "ebben az országban" szöveget. Mert ez olyan, mintha te magad is magyarázkodnál. Nem. A szülied segítenek, mert megtehetik. Nem kell ez a kiterjesztett dolog, hogy mindenki ezt csinálja.

2017. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Inkább összejönnék apáddal. Ő itt is keres annyit, hogy két háztartást fenntartson, ha havi 100 ezret tud neked utalni. Hozzácsapjuk az én 220 ezremet, és egész jól elleszünk.

Anyád meg beköltözik hozzád, lesz aki mossa a gatyáid. Mindenki jól jár.

2017. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%

Nyugi kérdező!

Rengeteg ember él még így, vagy mikor egyáltalán nem tudnak már megélni pesten vagy más nagyvárosokban a hatalmas albérletárak miatt, hazaköltöznek.

Csak azoknak jó része nem írkál erre az oldalra így a véleményét sem fogod látni.

Azok a nők is így élnek vagy így indultak neki az életnek(szülői támogatással) akik most hangoztatják hogy egy férfi legyen önálló, meg saját albérlet, mert nekik mind ez megvan.

Persze anyu apu megvette, vagy adott pénzt.

Csak ezt elfelejtik hozzárakni.

Ez a magayar valóság.

Pesten sem fizetnek sokat, ott is dolgozni kell, csak ezen az oldalon mindenki 200 fölött keres, 18 évesen már két nyelvvizsgája volt, az egyetemet meg 2 állás mellett végezte el, miközben mosott főzött takarított a családjára, mert közben még meg is házasodott, és a férje után is otthon kellett dolgoznia.

Ez egy magyar mentalitású nő ezen az oldalon.

2017. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

A jelleme miatt nem kéne. Egy önző pióca.


Érdekes, hogy a szülők olyan jól keresnek, hogy ennyi pénz nem hiányzik... Miközben a 30 éves, lassan középkorú réteg képtelen a saját lábán megállni. 130 ezerért krumplit sütsz?

Ami még érdekesebb: rengeteg (a többség!) 30 körüli férfi és nő képes megélni, sőt eltartanak egy családot, esetleg egyedülálló szülőként is helyt állnak.

Erre itt egy ilyen hisztipisti, akit az apja tart el. Még jó, hogy van fix munkahelye, és reméljük, sose megy majd nyugdíjba, és a szívinfarktust is kihordja lábon az öreg, különben éhen fogsz dö.gleni.

2017. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

"Azok a nők is így élnek vagy így indultak neki az életnek(szülői támogatással) akik most hangoztatják hogy egy férfi legyen önálló, meg saját albérlet, mert nekik mind ez megvan.

Persze anyu apu megvette, vagy adott pénzt. "


Ebben eléggé el vagy tévedve!


Én pl. érettségi után egyetemre mentem szülöi támogatás nélkül - kollégiumban laktam -, emellett dolgoztam, meg indítottam egy lakástakarésossági számlát. Mire meglett a diplomám, a munakhelyem átvett - mivel már ismertek és tudták, mit érek munka terén -, és a megspórolt pénzzel meg a fizetésemmel kaptam annyi hitelt, hogy vegyek egy lakást magamnak. A hitelt 5 év alatt visszafizettem, így teljesen tehermentes a lakásom.


Az meg érthetö, hogy olyan valakivel jönnék csak össze, aki szintén el tudja magát tartani normál szinten és nem nyavalyog, hogy a "magyar valóság", "nyugati árak/keleti bérek", stb., mert az ilyen ember sosem fog elöbbre jutni, mindig meg tudja magygarázni, hogy mások meg a körülmények miatt van a béka feneke alatt és ö nem tehet semmiröl.

Ilyen emberrel nem lehet jövöt tervezni, családot alapítani.

2017. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

A 2 nyelvvizsga már 17 évesen megvolt....

Engem is támogattak a szüleim a 20-as éveim elején, de 29 évesen már gyereket neveltem és lesült volna a bőr a képemről, ha apám utalgatott volna minden hónapban.

A baj ott van, hogy csak panaszkodsz és természetesnek veszed, hogy félig a szüleid tartanak el.

2017. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
"Nem keresek sokat, de nekem jár a saját másfél szobás lakás, mert hát milyen élet az olyan, ahol nekem nincs külön albérletem, ezért ahelyett, hogy kivennék egy szobát és próbálnék félrerakni vagy kiutazni KVA SOK PÉNZT keresni németo.-ba, anyámékat húzom le. Mert nekem igenis kijár az életszínvonal" mire is fel? :D
2017. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!