Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb kérdése:

Szerintetek mi az oka annak, hogy a nők igen nagy része szakítás után igen rövid időn belül már új párkapcsolattal rendelkezik?

Figyelt kérdés

(FIGYELEM! Mielőtt még beírnátok, hogy "na, egy újabb sírdogáló user", kérlek titeket, olvassátok el végig, és próbáljatok meg mérlegelni, hogy a nőkről panaszkodó, egyre többen lévő srácok vajon tényleg racionálisan látják-e az egyre burjánzó problémát. Tudom, a törzsvendégek unalmasnak fogják tartani, csak éppen pont ők nem látják át, s nem látják be a valódi okokat.)


Leszögezem, mindenféle provokáció nélkül teszem fel e kérdést, pusztán a tapasztalataimra, a látottakra, a hallottakra, az olvasottakra hagyatkozva.


Itt, GYK-n folyton hallom a nőktől azokat a baromságokat, hogy őket mennyire meg szokta viselni egy szakítás, meg hogy mennyire bele tudják élni magukat egy párkapcsolatba. Ahhoz képest mit látok? Alig telik el jobb esetben 2-3 hét (extrém esetben pár nap), és már egy vadonatúj bika tologatja őket.


És rendre ezt látom. Még a legerkölcsösebb nőknél is. Az ismerősi körömben is, azok haveri körében is, a munkahelyen is, a munkatársak rokonaival is, a szomszéd csaj esetében is. Mindenhol.


Esély nincs rá, hogy valami épeszű nőt megismerjen emberfia, mert vagy kapcsolatban áll, vagy éppen még egyedülálló, de már megvan a kiszemeltje. Ha meg kivársz egy nőre, hogy egyedülálló legyen, s végre megtörténik a várva várt szakítás, mit tapasztalsz? Már megvan a kiszemeltje! Basszus, két nap elteltével? Ugyan már. (Pár hét, és már együtt is vannak.)


Közben meg itt panaszkodnak, holmi átlátszó kamukérdésekkel? Például ezzel? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Hol van ez a rengeteg független, egyedülálló nő? Sehol. Röhejes az egész! Röhej!!!


2017. febr. 24. 20:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%

"s már egy vadonatúj bika tologatja őket. "


Na innentől nem olvastam tovább. Nem fejtem ki miért.

2017. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%
Én is az első két sorig bírtam csak. A férfiak is szert tesznek új párra, sőt 2-3 kapcsolat is fut pluszban a házasságuk mellett. Kis huncikák ám ők is.
2017. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
24%
Egó, semmi más. Ez által azt hiszik, hogy ők kontrollálnak mindent. Jön egy vészfäsz, akitől megkapják a kiesett figyelmet. Másrészről gondolom már ismerkedtek a kapcsolatuk alatt is az új bikával, azért gyorsulnak fel szakítás után az események.
2017. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

#1: Valóban nehéz lenyelni, hogy a nagybetűs, örökké tartó szerelem után alig pár nappal minden nő már be tud újítani egy új nagybetűs, örökké tartó szerelemmel. Túlságosan hamar átvészelik a váltás és a pangás időszakát. Gondolom, mennyire beleélhetik magukat egy-egy nagy szerelembe, pf...


#2: Ez a baj, látod? Mert ti csak ezeket a szenny faszikat tartjátok férfinak. Ez a baj, ez a nagy baj!!!

2017. febr. 24. 20:22
 5/38 anonim ***** válasza:
60%

Mind a két nemre jellemző, nemcsak a nőkre. Akiknek már rossz a kapcsolata, az már a kapcsolat vége felé már eleve nézeget új pár után, és mikor úgy érzi, hogy már meg van az új, akkor dobja a régit. Ezért lehetséges, hogy pár hét után már újjal van.


"Esély nincs rá, hogy valami épeszű nőt megismerjen emberfia, mert vagy kapcsolatban áll,"

Ne légy ennyire naiv és maradi. Nagyon sokan hajtanak ilyenekre. Szerinted akkor a sok-sok megcsalás miből fakad, ha nem hajtanának rá a kapcsolatban lévő felekre?

2017. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 3 honap szunet volt az elso szakitas es a masodik kapcsolatom kozott, ami a mai napig is tart.

Ezzel ellentetben az exem, mar ra 1 hetre ossze is jott a baratnojevel.

Hmm...

Nem jottok amugy azzal mindig, hogy aki normalis az ugy is hamar el kell?! Na, hat igazatok van..

Dd egyebkent minden rendben?

2017. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
57%
Bár ez tipikus nőgyülőlős kérdes megint. Unalmas és meg is van az ok, miért nincs kapcsolatotok.
2017. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

Ez amúgy személyfüggő, és szerintem pár oka lehet...

1. Búfelejtés

A lényeg ugyanaz, mint amikor végigjárod az összes nőt/férfit a kerületben, csak nem a testiség, hanem az érzelem miatt. Utóbbit nem lehet egyéjszakással helyettesíteni, szóval bumm, beleugrik egy új kapcsolatba.

2. Idegesítés

Nyilván néhányan oda akarnak vágni az exnek, és ez tök jó mód rá. Én pl a 3. kategóriába tartozok, mégis mindig azt hitték, hogy oda akarok vágni nekik. Fájt is. Szóval működik.

3. Kapcsolatfüggőség

Aki nem mer kiszállni addig, amíg nem lel valami támaszt. Én is ilyen vagyok. Addig kell ütnöm a vasat, míg meleg, mert félek, hogy egyedül rossz lenne. Ha elkezd romlani a kapcsolat, akkor kezdek el számba venni lehetőségeket, és ugrok át a másikra. Majom szindróma gyakorlatilag, csak akkor engedi el az előző ágat, mikor már képben a másik...


Bár ne lennék ilyen :( Gyűlölöm.

2017. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem feltétlenül csak a nőkre jellemző. Ez egy bizonyos embertípus...kapcsolatfüggőség!


Több ilyen barátnőm is van, de fiúk között is ismerek ilyeneket. Nem véletlen a "vigaszbuxa" kifejezés.


Mivel véleményem szerint ez embertípus függő, már az ismerkedésnél ki lehet szúrni, ha valaki ilyen...pl. mikor kiderül, hogy 16 évesen kezdett el ismerkedni, most 26 éves, és volt mondjuk 5 barátja, és összesen 2 hónapot volt szingli...na hát ő gyanúsan kapcsolatfüggő!


Szerintem ha az ember ezekre odafigyel, találhat normális párt...nekem is sikerült, pedig ritka nagy peches tudok lenni! :D


28/N

2017. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy téged ez miért érdekel? Neked nem tök mind1?
2017. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!