Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sikeres, munkájában elfoglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres, munkájában elfoglalt férfi és még nem dolgozó nő között is létrejöhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Úgy értem :


Ő 37 éves férfi,sikeres,elfoglalt szakember.


Én még csak most kezdek el "élni",

nincs még kiforrott munkahelyem, de nyilván azon vagyok,hogy mihamarabb megtaláljam a számításaimat

én is. 34 vagyok.



Mindketten kiegyensúlyozott,harmonikus életet élünk és éltünk korábban is és most kezdünk ismerkedni.

Vonzalom,kémia,és minden egyéb,ami egy optimális kapcsolat kialakulásához kell, az megvan ( közös érdeklődés egymás és dolgok iránt, életszemlélet,hobbi,család, habitus, személyiségvonások, stb)


Mennyire okozhat gondot egy férfinak,hogy olyan nővel alakítson ki társas kapcsolatot,aki munka terén nem "egyenrangú " partner ?


Ettől még lehet számára is tartalmas és kielégítő egy kapcsolat ?



Köszönöm,ha valaki érdemben hozzá tud szólni.


2017. aug. 11. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fészkes fenét csinàltál az elmúlt 15 évben, ha még mindig "nem dolgozó nő"-ként definiálod önmagad?!

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, szerintem nem működhet a dolog. Én 33F vagyok, de már a 28-30 körüli nők is mindig azzal nyaggatnak, hogy ketyeg a biológiai órájuk. Ha te 34 vagy, borítékolom, hogy te sem a munka világa, hanem a gyes felé kacsintgatsz szívesebben.

Egy munkájában sikeres férfinek van esze. Ezt szépen végig fogja gondolni, és nem fog téged a nyakába venni.

2017. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34 éves nőtől én már gyereket akarnék, nem, hogy most álljon neki dolgozni...
2017. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

dolgoztam mindig is, most jelenleg ÉPP nem,mert mindig kerestem,mi az,amit szeretnék csinálni.


Nekem gyerek nem nagyon kell,legalábbis jelenleg biztos nem.

És neki sem.

2017. aug. 11. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kevés információ így... Te is tetszel neki, és már randiztatok is, vagy még nem volt semmi, csak kíváncsi vagy mit gondolunk helyette? Hát nem tudom, de tényleg érdekes, hogy ennyi idősen még mindig nincs egy biztos pont az életedben a munkát illetően, vagy legalább egy munkahelyed. Egy határozott férfi mellett nem feltétlenül állja meg a helyét egy álmodozó máról holnapra tengődő tinédzser.
2017. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg érdekes, azt hittem először, hogy jóval fiatalabb vagy. De hogy még 34 évesen sem találtad meg a célod... Neki meg saját cége van talán? Ennyi infóból meg nem mondjuk, hogy ő mit gondol. Ha saját magamból indulok ki, én nem kezdenék veled, de ez csak én vagyok, mondom.
2017. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Részemről sem jönne létre Kb. olyan, mintha nekem kéne majd eltartanom és erre menne ki az egész nem találom a számításom duma. Egy 34 éves embernek legyenek már céljai.
2017. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nemcsak nekünk, hanem magadnak is hazudsz, és ez elég nagy baj veled.

Azt írod, hogy hasonló az életszemléletetek, a habitusotok, a személyiségetek, stb... ami már csak azért sem lehet igaz, mert ő sikeres a munkájában, te meg még azt sem tudod, hogy mit akarsz az élettől.

2017. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ő egyetemen tanít.Én lakberendező vagyok, végzettségemet tekintve,illetve angol szakon is végeztem.

Megismerkedés : írtam egy könyvet, amit elküldtem neki,ismeretlenül.

( nem konvencionális,mindennapi könyvet, témáját és stílusát tekintve elég sajátos hangvételűt)

Neki ez nagyon tetszett,amiből elindult a láncreakció : elkezdtünk beszélgetni, illetve utólag kiderült, közös ismerőseink is vannak. Számomra nem kérdés,hogy tetszem neki,mint nő és mint ember, mint karakter, mint ahogy ő is nekem.


Ő nyitott irányomban, sőt, úgy érzem, nagyon megfoghatta valami, mert nem is tudom..ezt érzi az ember.


Viszont konkrétan az,hogy mivel foglalkozom, ínem vetődött még fel,mert még viszonylag

friss a dolog. Mindig is dolgoztam valamit,ezzel nem volt gond :

szüleim építőipari vállalatánál adminisztráció, sógorom reklámcégénél asszisztensként, majd jött egy kis antikvárium, utána pedig két év lakberendező gyakorlat

volt tanárom cégénél.

Nővérem fotóriporter, tv , illetve nyomtatott sajtó.

Lenne lehetőségem például cikkeket,írásokat általa eljuttattni a megfelelő helyre, de jelenleg ülök a seggemen, mert egyszerűen nem tudom,hogy mit akarok.


Szeretném ezt is,.meg azt is....valószínűleg az lesz,hogy mindenfele elindulok és ahova "felvesznek", az lesz az " út ". Legalábbis egy ideig.

Csak úgy jöhetek rá arra,hogy mit csinálok élvezettel , ha elindulok és menet közben majd úgyis jön. Remélem.

Mivel anyagilag "jól éltünk " mindig is,nem voltam rászorulva a "határozottságra". Pedig az vagyok,csak a kényelem néha felülírja.


Ezeket viszont nyilván nem feltétlen érzem úgy,hogy most megosztanám vele..ez legyen az én magánügyem..de ugyanakkor hazudni sem akarok,mert nem az én stílusom.



Szóval volt és van is munkám ( jelenleg megint a családi cégben vagyok,de azt nem tekintem " normális" munkának " ), de ez mégsem olyan ,mint az övé : amiben megtalálta magát, amiben kiteljesedhet és sikeres.



Na ehhez képest írtam ki a kérdésemet, tehát hogy ehhez az állapothoz képest(amiben ő van) hogy jöhet számításba egy nő,milyen elvárásokkal ?



Attól,mert jelenleg adminisztratív munkát végzek,

( csak ezt nem akartam kiírni,mert akkor meg az jön,hogy apuci cégénél könnyű ) ő pedig tanít, attól még nem túl nagy a szakadék köztünk e téren ?


Lehet ez " gond" egy férfi szemében ?


Kb. ennyi.

2017. aug. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!