Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VTB kérdése:

Kinek mi volt a leghosszabb idő mire a szerelme beteljesedett valaki iránt?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha eleinte elutasítás volt a másik féltől! Mennyire érdemes kitartónak lenni szerintetek? Meddig érdemes szerintetek türelmesnek lenni? Amiért a szívünkben vágyakozunk előbb-utóbb megkapjuk az élettől?

#szerelem #szerelmes #beteljesedett #végtelenül
2017. aug. 13. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
39%

Igen Kérdező, egy bizonyos személyre vágyok csak már 17 éve. Tud az illető a dologról, ámde nemet mondott. Ennek ellenére továbbra is ő az egyetlen, akivel családalapítást el tudnék képzelni, senki mással.

Nem tehetek mást - várok tovább.


"Over the hills and far away,

for ten long years he'll count the days..."

2017. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hmmmm... akkor szerintem nálad is az a helyzet mint nálam, hogy nagyon erős a lelki kötődés. Én kerestem az okát, hogy miért lehet ez. Hipnoterapeuta segítségével vissza mentem az előző közös életünkbe.... érdekes dolgokra kaptam választ a hipnózis alatt. Nem volt egyszerű átélni.... Ha gondolod privátban adok elérhetőséget aki ilyennel foglalkozik.
2017. aug. 21. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!