Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért próbál (! ) engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbál (! ) engem minden (barátnő, szerető) nő hülyének nézni (konkrét eset)?

Figyelt kérdés

Kicsit prolis,és "pancser-gyanús" kérdés,de 20 darab nő után(a darabon is fel lehet háborodni)érdekel a véleményetek.

Mondok egy konkrét példát: én hamar kiismerek sok mindenkit,főleg ha érzéseim vannak,hamar felismerem a szokásrendszerét,gondolkodását,és ha eltérést találok akár a telefonban lévő hangjában,akkor muszáj tudnom,mi az oka,PÉLDÁUL:


-->Juliska barátnőmet ismerem mint a tenyerem,mindennap beszélünk vagy 80x,nem lakunk együtt,én egyetemista,ő egyetemista. Párkapcsolat. Este beszélünk,azt mondja,hamarabb kell mennie lefeküdni,mert holnap korán kel,és álmos.--->ad1.: ez feltünő,mert hajnali 3ig szoktunk beszélni

ad2.:arra gondolok,mással dumál,más férfival,ami nagyon nem fair.

ad3: amikor kérdőre vonom,lecsapja,és követeli,hogy kérjek bocsánatot,majd megint lecsapja,és ki is kapcsolja

Családja rendezett,mindene okés.


16-tól 40 éves korig voltak nőim,24 éves vagyok.


Szerintetek miért próbál minden nő blöffölni,füllenteni,hazudgálni,de én valószínűleg mindegyiken átlátok,aztán szakítanak,hisztiztek,balhé és vége?


A fenti esetet lehet hogy nem egyértelműen írtam le,de hasonlóak vannak,én nagyon figyelek mindenre.

Lehet hogy túl komolyan fogom fel? Vagy mert nincs még egzisztenciám,nem is várhatom el,hogy a csaj szigorúan visszafogott legyen?

Nem vagyok sem muszlim,sem elmebeteg,ráadásként mérnökire járok.


Köszi a válaszotokat!


u.i: rettentő érzékeny,és érzelmes vagyok,és valószínűleg a külsőm is rendben van.


2017. aug. 14. 23:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a Juliskás történet vége?
2017. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy tippem ;)

31/f

2017. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem arcra ülős tipp?
2017. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Jajj olyan csúnya és egysíkú a gondolkodásmódod :,D

31/f

2017. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Vegyel Juliskanak etelka pelust, barbiesat:)
2017. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%

Ha villamosmérnökire jársz, akkor absztrakt gondolkodás jellemezhet, el tudsz rugaszkodni a valóságtól, mint én is :)

Hülyeséget félre téve, én is átlátok már az embereken, még azt is meg tudom mondani, hogy csajok közül ki fog elküldeni és ki nem...

Van pár trükköm, de nem fogom elárulni, ahogy a bűvész se árulja el a trükkjeit.

2017. aug. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Abból, hogy egyszer korábban megy el aludni, ilyet leszűrni, ez azért meredek. Tudod az élet nem abból áll, hogy a körülmények mindig ugyanolyanok. Nem fog ő sem törvényszerűen mindig hajnali 3-ig beszélgetni veled. Túlgondolod te a dolgokat és paranoiás vagy, inkább elkönyveled hazugnak az illetőt, nehogy csalódj. Ez nálad valahol mélyen, pszichésen gyökerezik, kicsit gondolkodj el.

Ha nem adott okot a féltékenykedésre meg a gyanúsítgatástra akkor ne húzz rá ilyen alaptalan tulajdonságokat, kijelentéseket a másikra, hogy biztos pasizik és hülyének néz. Én is kiraknám azt, aki alaptalanul gyanúsítgat és képtelen felfogni, hogy bizony az ember lánya fáradt tud lenni korábban is és néha aludna emberi időben.

2017. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt neked is van bajod. Most nem azert,de en is voptam mar ugy,hogy suli\melo elott edzettem es mondtam hogy korabban fekudnek. Igen ram sem jellemzo.De mivel regg fel 5kor keltem es 10re erek haza igy szerettem volna pihenni. Es ha te ebbe tobbet latsz,kombinalsz a te bajod. En nem birnalak igy elviselni. ... Nem ismered te a noket csak kombinalsz..
2017. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
csak azt hiszed, hogy átlátsz az embereken, előbb önmagadad kellene megismerned. Féltékeny vagy, kérdőre vonod a másikat, oktalanul gyanúsítod, ajaj, nem jósolok szép jövőt a párkapcsolataidnak.
2017. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

az egy két,nem a kérdésre válaszoló,vagy szándékosan/nem szándékosan rossz célzatú válaszok az írójának balga és kicsinyes gondolkodását tükrözik. Gondolok itt arra a kedves anonim válaszolóra,akit felpontoztak,mert a mai értelemben vett okosságot- vagyis baromságot -írt.

2017. aug. 15. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!