Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok olyan nővel járni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan nővel járni, aki nem tetszik, de amúgy más minden teljesen rendben van?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jól megértjük egymást. Ad magár, igényes, csinos, de ennek ellenére még sem tetszik. Sokszor belegondoltam, hogy jó lenne ha ő lenne a barátnőm a belső tulajdonságai miatt, de ilyenkor mindig ott van benne a "tüske", hogy nem tetszik. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2017. aug. 18. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tetszik?

Szerintem így ne járj vele, inkább legyél korrekt és ne hülyítsd, hadd találjon olyat, akinek tetszeni is fog

2017. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NE JÁRJ VELE. Mindenki megérzi előbb-utóbb, ha nem tetszik a párjának és akkor a lánynak is szar lesz és neked is. Egy párkapcsolathoz az is hozzátartozik, hogy testileg is kívánjuk, szépnek látjuk a másikat és tetszik nekünk, nem csak az, hogy jó haverok vagyunk.
2017. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen. Barátok lettünk. Aztán pár hónap után, ahogy megszerettem, azt vettem észre, hogy már külsőre is tetszik. Aztán összejöttünk, szerelmes lettem belé és őt tartottam a legszebb nőnek a világon. Én sem értem hogyan történt, de így volt. A "vicc" az, hogy már régen szakítottunk, de még ma is szépnek látom, pedig elnézve a régi fotókat, semmit sem változott.
2017. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arcra nem jön be, illetve az alakja sem. Amúgy nem hülyítem csak nem tudom eldönteni, hogy mit lépjek. Maradjon egy jó haver, vagy legyen a párom. De ezt így nehéz... Még is hogy mondjam el neki? Belsőleg tetszel, de amúgy külsőleg meg nem, de azért járhatnánk, hátha szerelmes leszek beléd?!
2017. aug. 18. 12:40
 5/12 anonim ***** válasza:

"Arcra nem jön be, illetve az alakja sem."

Szerintem nem fog menni Neked ez, így a lány sérül.

2017. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Már pár hónapja tart a dolog és kezd szerelmes is lenni
2017. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vonz, nincs meg a kémia, de belsőre oké akkor barátnak tökéletes. Mondd meg hogy barátságot tudsz csak elképzelni, mert belsőre megkedvelted. Majd ő dönt, hogy ezt szerinte belefér-e vagy nem akar haverkodni.
2017. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Férfiként állítom, hogy biztosan nem. Akire ránézek és szexuálisan hidegen hagy, ott vége az egésznek.
2017. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már voltam úgy, hogy az elején nem kifejezetten a külseje fogott meg az illetőnek, majd ő lett nekem a leghelyesebb (amíg tartott). Másnál meg alapból nem működik.

Amúgy mi van az arcával és az alakjával és mennyi idősek vagytok?

2017. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, voltam ilyen kapcsolatban fordított helyzetben, egy kínszenvedés volt, először nekem, majd miután a párom ezt megérezte, hogy nem vonzódom hozzá, úgy neki. Pokol volt. Ilyet ne tegyél, van még annyi lány, olyat kell találj, aki kívül-belül NEKED tökéletes! Hidd el kérlek, hogy meg fogod találni. Ő pedig legyen a barátod csupán! Sok sikert!
2017. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!