Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez a viselkedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingimingi kérdése:

Normális ez a viselkedés a barátomtól?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja vagyunk komolyabban együtt a barátommal. Első csók akkor történt, vagyis inkább szájra puszi, igazi nyelves csók még nem volt most sem, csak úgy szolidabban szoktunk csókolózni. Néha viszont kezd túlzásba esni,vagy csak én vagyok túl félénk? Ja, azt tudni kell, hogy ő 26 éves és már volt barátnője előttem, én 21 vagyok és még nem volt barátom, tehát szűz is vagyok (ő nem tudom, hogy az-e, ezt még nem mertem megkérdezni). Amikor kettesben vagyunk, szinte mindig mondja, hogy üljek már az ölébe, mármint a combjára ülni. Meg a fenekemet, combomat is simogatja néha, ezek még bele is férnek. Múltkor viszont már a dekoltázsomat kezdte el simogatni, meg ruhán keresztül a mellemet szerette volna, de én mondtam, hogy inkább ne.Pár napja is a strandon voltunk, és egyszer mikor a vízben voltunk, a kezével egyszer csak elkezdett középen benyúlni a melltartó alá. Szerintetek ez normális dolog tőle,mert azért olyan régóta még nem vagyunk, együtt vagy ennyi már kell? Velem van a baj,én vagyok túl félénk (valószínűleg azért, mert még nem volt barátom)?

2017. aug. 21. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog az hogy megengeded az érintését meg hogy kívánod. Neked ez a tempó túl gyors xy okból. Mindkettőtök viselkedése normális. Természetes az hogy érdekled a pasid, és az is hogy te félénkebb vagy hiszen neked ez még új.
2017. aug. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Olyan középkategóriàs a pasid nem tutyimityi kezdő aki fél a lányoktól, de nem is érett úriember aki tud bánni a nőkkel!
2017. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális az,hogy a barátod kíván,és az is,hogy még kicsit gátlásos vagy.Mondd el neki,hogy neked még idő kell meg bizalom.Ha szeret,akkor megérti.Szép finoman lehet haladni a testiség felé,de ehhez sokat kell erről beszélgetnetek,meg neked is nyitnod kell.
2017. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tuti ismerősök mutattak titeket be egymásnak..... látványosan szenvedtetek a magánytól és egymás mellé raktak titeket haverok szánalomból... csak mert sokkal izé milyen szót használjak balfácánabb hozzáállásotok van mint azoknak akik sorban kapják a kosarakat illetve küzdenek párért hiába
2017. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Én is szűz vagyok, egy hónapja vagyunk együtt a baràtommal de én egy "durvább" nyelves csóknál szóltam, hogy nekem ez még furcsa. Vette a lapot és finomabban csinálta következő alkalommal. A fogdosás is csak most jött a képbe, és megmondom őszintén, nem tudom azt mondani, hogy hagyja abba. :D Ehelyett én is simogatni akarom őt és közel lenni hozzá. Volt hogy kicsit sok volt, vagy olyan helyen tapizott amit még nem éreztem helyénvalónak és teljesen normálisan kezelte pedig már 25 éves. Nem kérdeztem de 100-as hogy nem szűz.

Én is csak annyit tudok mondani, hogy beszéljetek nyíltan. Ő a pasid basszus, egy gyk-s válaszoló sem fog jobban ismerni

2017. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!