Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Tanácstalan vagyok ez ügyben.

Figyelt kérdés

Szerinted az normális, hogy boldog párkapcsolatban vagyok, viszont nem tudok elfelejteni az egyik volt haveromat?

13 hónap chatelés és egy találkozó után megszakítottuk a kapcsolatunkat mert ő belém szeretett. Ekkor jöttem össze a mostani szerelmemmel, aki utálja ezt a személyt. A volt haverom még zaklatott egy ideig, írogatott heteket, levelet is kaptam tőle. Néha eszembe jut, mert mégiscsak nem tudok kitörölni 13 hónapot az életemből. Kíváncsi is lennék rá hogy van, mi újság vele. Jóban voltunk, szerettem mint embert, mint havert. A szerelmem mivel utálja ezt a személyt nem is akarja hogy válaszoljak neki bármelyik üzenetére, kicsit úgy érzem mintha azzal csak még jobban akarnám hogy ez tilos. Persze nem válaszoltam neki, de azon gondolkodom talán elfelejteném már végre ha írnék vele kicsit? Ha válaszolnék és megtudnám hogy van talán már nem foglalkoztatna?

19/L

Kicsit rosszul érzem magam mert nem akarom a barátom megbántani, talán még egy év és végképp eszembe sem fog jutni a volt haverom?



2017. aug. 22. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát amimt látod környezet és emberek is reagálnak rá cselekedned kell. Akit elkell engedni engedd el a múltot égessd el ha most boldog vagy ne hagyd tönkre tenni különben te kapod vissza a poklot . Remélem érted töröld ki. " A metál legyen veletek testvérek 😅 Radics petisen mondtam
2017. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én el szeretném engedni és ki is töröltem még régebben az ismerőseim közül. Akkor adok időt magamnak és el fogom felejteni valszeg.
2017. aug. 22. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyes jól teszed
2017. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned?

Azt, amit akarsz.

Ne a barátod mondja meg, kivel mikor beszélhetsz.

Ettől még, a helyes döntés, hogy ignoralod a srácot.

2017. aug. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ő érdekében ne írj rá. Ha szerelmes volt, akkor egyből az fog az eszébe jutni hogy még mindig gondolsz rá -> kapod majd újra a leveleket.
2017. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!