Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valkaiss kérdése:

Mit kellene tennem? Nagyon tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta erre az egyetemre akartam jönni ahol most is vagyok. Első éves vagyok. Középiskolában lett egy barátom,és nem gondoltam bele hogy milyen nehéz lesz így. Nagyon hiányzik,kilátástalannak érzem,mert kb. 4 év múlva tudnánk összeköztözni. Addig hétvégén találkozunk + szünetekben. Nagyon nagyon szeretem és nagyon rossz Nélküle. Szívem szerint változtatnék a helyzeten,de ezen a szakon nincs levelező. 200 km van köztünk. Lett volna közelebbi,de az sem sokkal.

2 éve vagyunk együtt. Nem tudom mit tegyek,hihetek-e abban hogy kibírjuk Ennyi ideig. (szerinte simán én Félek csak). Szívem szerint elmennék okj-ra vagy valami hogy közel legyek,de senki nem ezt várja tőlem 12 év szorgalmas tanulás és kitűnő bizonyítvány után. :( valami tanács? Nagyon el vagyok keseredve

19\L


2015. dec. 7. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el a barátod!
2015. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig is ide akartál jönni ne add fel az álmaidat ! Ha a kapcsolatotok elég erős és szeretitek egymást túl fogja élni, ha meg nem,akkor nem. Túl fiatal vagy még, hogy valakiért feladd az életed...
2015. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vagy a barátod nem tud oda költözni?

hidd el nem vészes, péntek suli után indulsz hozzá majd vasárnap este mész haza.

emelett ott a szünetek, (nyári 3honap pl, stb...)

+szabadság szerintem ha ügyesek vagytok megtudjátok csinálni.

2015. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A sulit semmikepp ne add fel!!!

Maradj a jelenlegi helyzetben es az ido majd megadja a valaszt. Vagy egyutt maradtok, vagy nem, de a jovod ne szurd el miatta azzal hogy otthagyod a sulit. Ha megteszed, egesz eletedben banni fogod, amivel nehez egyutt elni. Ha o az igazi, akkor ugyis egyutt maradtok.

2015. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen meg a diplomad. Massal ne foglalkozz. Koltozzon o hozzad. Az egyetemet ne hagyd ott.
2015. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen,én is ezt gondolom ésszerűnek :(

De tényleg nagyon szeretem :( jobban bárminél.

2015. dec. 7. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Saját magadat hergeled, és elb.szod a jövőd a pasi miatt.


Mi se találkozunk többet, 180 km van közöttünk. Péntek éjfélre érek haza munka után, majd vasárnap délben megyek el, és este 8-9re érek az albimba. És ez így megy. De kibírjuk, mert muszáj, erről a munkáról álmodtam mindig, ő meg még tanul.


Majd változik, addig is úgy kell alakítani, hogy később a legjobb legyen. Felesleges azon rinyálni, hogy mennyire hiányzik, inkább koncentrálj a tanulásra, érj el jó eredményt, találj egy jó munkát, és alapozd a jövődet, hogy a párod majd oda költözhessen hozzád ha dolgozol. Mert ha nem tanulsz, akkor nem kapsz jó munkát, és akkor nem fogtok tudni ismét együtt élni, hacsak ő nem talál egy nagyon jó munkát, amivel el tud tartani téged is.

2015. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van :( de ez a 4 év olyan irreálisnak tűnik. Senki nincs így,akik együtt járnak,azok együtt is vannak :( csak nekem jutott ez
2015. dec. 7. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Most írtam neked, hogy mi is távkapcsolatban vagyunk. De te csak magadat tudod sajnáltatni. Millióan élnek így, még hosszabb ideig, és senki nem mártírkodik ennyire. Szedd már össze egy kicsit magad.
2015. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!