Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok. A párom azt mondta mar regebb ota azon gondolkozik hogy szakit velem. Tehat a baba kiderulese elott. Azt mondta mar nem ugy szeret. Csak a baba miatt nem akar elhagyni. Vagy en mar nem is tudom. Mit tegyek? Ki tegyem a szuret? Tanacstalan vagyok.

2016. dec. 9. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom a párkapcsolati problémáitok se 2 hónappal ezelőtt kezdődtek. Szóval első kérdés: minek estél teherbe?


Második kérdés: ha ti lassan már utáljátok egymást, akkor így milyen példát fogtok majd mutatni a születendő gyereknek? Hisz mindent rólatok fog mintázni, és titeket fog utánozni!

A gyereket ne használjátok kifogásnak!


Harmadik kérdés: az majd jobb lesz, ha megszületik a gyerek és akkor kezdetek el az ő füle hallatára veszekedni? vagy mondjuk a "párod" akkor fog megcsalni mindenkivel téged és menekülni fog otthonról?


Elméletben felnőtt nő vagy, szóval szerinted mit is kéne tenned ezek után?

2016. dec. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék együtt élni valakivel, aki csak azért nem hagy el, mert terhes vagyok.

Egy gyereket legalább 20 év, mire felneveltek, addig meg úgyse fog melletted kitartani. Legfeljebb két-három évet elkínlódtok egymással, mikor már nem csinál belőle lelkiismereti problémát, hogy elhagyjon, akkor kivág ő.

Most azért van veled, mert "mit szólnak a zemerek, ha elhagyja a terhes nőjét". Egy 2 éves gyerekkel válni meg mondhatni néphagyomány, szemrebbenés nélkül megteszi sok pasi akkor is, ha a szülésig jó volt a kapcsolat.


Ebbe most úgy vágj bele, hogy tisztában vagy a következményekkel. Egyedülálló anyaként fogod felnevelni a gyereket. Az a kérdés, hogy kezdettől, vagy majd kicsit később. De még pár NAP, és ezt visszacsinálni nem lehet: életed végig anya leszel.


Ennek függvényében dönts mindenről.

2016. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első! Először is nem akartam teherbe esni. Gyogyszer mellett fogant a kicsi. Masodszor pedig nem utaljuk egymast en szeretem a paromat szivbol es a tisztelet ugyanugy megvan koztunk persze mar nem az a langolo szerelem... 3 eve vagyunk egyutt a parom azt mondta hogy mar nem ugy szeret... A kicsit mindenfelekeppen.megtartom ha egyedul kell felnevelnem akkor is.
2016. dec. 9. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellett estél teherbe?? :O

És az orvosod azt mondta hogy egészséges gyereked lesz?


Bele se gondoltál abba, hogy pl a gyereket milyen káros hatások érhették a gyógyszer miatt?


"Csak a baba miatt nem akar elhagyni."

Szóval ha nem lenne gyerek akkor szívbaj nélkül otthagyna.

Akkor gondolkozz már egy picit és ne legyél ennyire naív. A ti kapcsolatotok már egy kalap sz..rt se ér. Bocsi de így van. Főleg hogy kijelentette hogy csak a gyerek miatt marad veled és NEM MIATTAD.


Szakítsatok mindenkinek jobb lesz így. A gyereknek KÉT SZERETŐ SZÜLŐ KELL AKIK SZERETIK EGYMÁST.


Női kíváncsiság, és kérlek ezt ne vedd bántásnak: Hogy hogy gyógyszer szedés alatt lettél terhes? Ha rendszeresen szeded akkor mi más volt a probléma?

2016. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!