Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vége lett a kapcsolatunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett a kapcsolatunknak de nem értem az egészet szerintetek?

Figyelt kérdés
Utolsó pár napba már nagyon fura volt úgy értem hogy mindig én kerestem őt és csak akkor találkoztunk ha én kértem de akkor is úgy éreztem hogy már csak el jön és ennyi pl ha írtam neki egy szavas válasz volt és már mondtam is a barátaimnak hogy valami nem stimmel mert az ilyet az ember meg érezz mindig én írtam neki mikor találkozzunk meg stb eddig ő mindig írt ő is hogy mikor menjen vagy mikor menjek de egy 1 hónapra rá tisztára nem írt már és egyik napról a másikra pedig szakított először azt mondta időt kér egyik napról a másikra 2 napra rá még az volt hogy jön hozzám meg hogy vár engem utána pedig rá egy napra meg már időt kért és kérdeztem hogy szeret e azt mondta nem tudom de hogy mát biztos nem szeret de olyan nincs hogy nem tudja mikor még 2 napra rá azt írta hogy ő is szeret meg hogy ha minden jól megy már együtt lehetünk tehetetlen vagyok a barátjainak azt mondta hogy ő már nem akarja ezt az egészet hol ott nekem csak azt mondta időt kér és majd jelentkezik de nem jelentkezett egyáltalán és 4 nap után sem jelentkezett azt mondta azt se tartom tiszteletben hogy időt kért de ha annyira szeret valaki valakit akkor nem bírja ki hogy 4 nap után ne keresse és meg tudja hogy mi is van és még mostanáig sem tudom miért van vége mert semmi sem történik ok nélkül még az sem hogy ki szeret valaki valakiből mert még annak is van oka nem tudom hagyjam e őt most de azt tudom hogy ha kicsi esély is van rá akkor én még nem adom fel de pl közöségi oldalon is le tiltotta magát hogy ő neki most így jó hogy egyedül van ezt sem értem de én addig magamban nem tudom teljesen le zárni míg nem találkozok vele mégegyszer és a saját szememmel látni hogy már tényleg nem szeret . mit tegyek ? 21 f 3,5 kapcsolat volt most lett volna 4 éves 20 dikan.
2017. szept. 1. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
... és mindezt egyetlen hosszú-hosszú, végeláthatatlan mondatban...
2017. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én sem akarok beszállni a nyelvtannácik közé, de kérlek, használj írásjeleket mert nem jön át a fájdalmad :(


Írnék szívesen tanácsot, de fiatal vagy és az élethez kellenek ezek az élmények is. Sőt, örülj inkább, hogy most kell megtapasztalnod a veszteség érzését és nem mondjuk 30+ után.

2017. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vergődés helyett, menj át hozzá, kopogj be és mondd meg neki, hogy szeretnél vele beszélni utoljára és jár neked annyi, hogy tudd az okát és le tudd zárni. Ennyi. Utána vergődhetsz magadba, de ezért a gerinctelen nőért nem kár. Amíg az okot nem tudod, addig nem fogod tudni lezárni normálisan. Van aki így tudja feldolgozni a szakítást, hogy kielemezi mit hogy kellett volna, ok nélkül viszont ez nehéz. Ne könyörögj neki, csak menj el és mondd el, hogy beszélni akarsz vele utoljára. PONT. Tartásod meg őrizd meg és ne lássa rajtad, hogy meg vagy törve és nyáladon csúszol hogy visszafogadjon.
2017. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
szívem szerint el mennék de mindenki azt mondja ne
2017. szept. 1. 14:44
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Mindenki? Pontot akarsz tenni a végére vagy találgatni és reménykedni hátha feloldja a tiltást és jelentkezik? Vagy elébe mész vagy rágod magad továbbra is. Itt most nem érdekes, hogy ki mit mondd. Te mit akarsz? Akkor azt tedd! Válaszokat szeretnél? Akkor menj elébe. Ha ott sem sikerül, na akkor viszont mindent megtettél. Onnantól kell elengedni az egészet.
2017. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De ha már tényleg nem érezz irántam semmit akkor minek tiltotta pl le magát ? már azért se tiltottam volna le magam vagy mitől fél hogy irkáltam volna neki aztán nem tudott volna rendesen el felejteni . mert szerintem ha el mennék hozzá ott az ember élőbe n teljesen máshogy reagál mint amit ír .
2017. szept. 1. 16:01
 17/18 A kérdező kommentje:
még mindig bennem van az a remény hogy lehet majd még valami miért ? mikor fogom tudni elengedni rendesen ?
2017. szept. 1. 18:37
 18/18 anonim ***** válasza:
Írj neki sms-t és ha arra sem reagàl akkor zàrd le te is magadban.Jobban jàrsz sztem .Ne kattogj rajta ő lezàrta ezt és neked is ezt kell .
2017. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!