Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy az egyik lánybarátom észrevegye, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem, belém volt zúgva akkor, amikor nekem volt valakim, ez volt 7 éve. Az azóta eltelt idő alatt nem beszéltünk túl sokat, de mindig olyan érzésünk volt, mintha tegnap beszéltünk volna, jól kijövünk egymással. Ritkán találkozunk. Most szakított a pasijával négy év után, de engem észre sem vesz, mint jelöltet. Mit tegyek, hogy észrevegyen?


Nyilván a legegyszerűbb megoldás az lenne, ha bevallanám neki, de egyrészt félek, hogy visszautasít, másrészt meg szép lassan akarok haladni, nem egyből bele a közepébe.



#barát #kapcsolat #párkapcsolat #barát zóna kikerülés
2017. szept. 6. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd randira? Anno nemet mondtál, ő nem is fog próbálkozni, te jössz.
2017. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

lany/pasi stb


Tehat a korotok olyan 23 korul lehet max.

16 evesen tetszettel neki. Utana jon a legvaltozobb idoszak. Itt no fel az ember (jobb esetben, rosszabb esetben meg mindig egy gyerek ertelmi szintjen vannak sokan).


A kozepebe ne vagj, mert nincs ertelme. Mindketten megvaltoztatok. Hivd el randira es majd kiderul mi lesz.

2017. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szakìtás után nem lenne még korai megint megkötni??
2017. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, egy friss szakítás után (főleg 4 éves kapcsolat után..) ha egyből bepróbálkozna egy haverom, azt akkora tahóságnak érezném, hogy még haverként is hanyagolnám egy jó ideig....
2017. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most úgy is csak arra használna, hogy felejtse a hosszú kapcsolatát, ennek örülnél te, ha összejönne? Meg tényleg baromi bunkóságnak tartanám én is, ha rám repülnél ilyen esetben haverként. Most szerintem, ha tényleg ennyire friss a szakítása, inkább ezt a témát hanyagold. Várj egy fél évet, addig maradj a közelében és figyeld más nem akar e rástartolni, mert akkor lépned kell előbb, de ha nem, akkor várd ki ezt az időt és utána kezdj el vele ilyenekről tárgyalgatni szerintem ez a jó megoldás.
2017. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Itasd le és dugd meg.Aztán vagy le sem tudod vakarni,vagy elkerül messzire.
2017. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Ha valóban gondolkodik "jelöltekben" már rég észrevett.

...de, ahogy már írták, könnyen lehet, hogy még nem tette túl magát az előzőn, és még nem foglalkozik "jelöltekkel"

Maradj a közelében, legyél elérhető... de ezt ne told az arcába direkt módon.

2017. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Legyél őszinte vele :D

soha nem vágtam az olyan pasikat akik a barátzónán hisztériáznak. Nem a nők vágnak a barátzónába, hanem te vágod be oda saját magad.

Ha többet akarsz egy csajtól, ne barátkozzál vele, mert utána meg csodálkozni fogsz, hogy barátként kezel :D

Ha tetszik neked, legyél egyértelmű, hívd el randira, ne pedig barátkozzál, és ne legyél indokolatlanul kedves vele abban bízva, majd beléd szeret idővel :D Nem fog.

Itt basszátok el kva sokan. Hogy azt hiszitek, hogy ha barátságosak vagytok meg kedvesek, az elég. Nem elég. Ettől csak barátként fog kezelni. Aztán meg megy a friendzónos baromság, amit amúgy meg magatoknak köszönhettek. Ingyen tipp sunshinedolltól, szívesen.

2017. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Utolsó: normálisan feltettem egy kérdést, zömében egyetértek a mondandóddal, viszont az arcodból visszavehetnél. :) Nyilván az élet más területén voltak problémáid, és te se örültél volna, ha belegyalogolnak az arcodba. Bár lehet megtették, ki tudja. A válaszodból ítélve igen.:) Mindenkinek más jön be, valaki a gyorsabb, valaki a lassabb haladást szereti. Lehet nála ez pont nem jön be. De köszi, sokat segítettél, megfogadom a tanácsod, és egy év múlva megírom, mi a helyzet, privát üzenetben. Felírtam a naptáramba, 2018. szept. 8.: ,,levél egy névtelen kommentelőnek, aki segített, de nagy az arca'' jeligével. Hogy egy klasszikust idézzek: Kezdődjék a játék!
2017. szept. 8. 01:11
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Adok egy tanácsot, amiben igazat is adsz nekem, de sírsz, mert nem tapintatosan meg óvatoskodva, pátyolgatva fogalmazok, hanem profánul?


Öregem, lesz még bajod az életben.

2017. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!