Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-40 év körüli hölgyek! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év körüli hölgyek! El tudnátok képzelni szerelmet, párkapcsolatot egy a 20-as évei elején járó pasival?

Figyelt kérdés
Érdekelnek az indokok is.
2017. szept. 12. 16:36
1 2
 11/12 Kapitány_úr ***** válasza:
100%

Asszonykám és én köztem 11 év van az ő javára. 23 éves voltam, ő 34, mikor összejöttünk.

Önmagában, azt hiszem, a kor nem számít, ha még az én szüleim az ő szülei is lehetnének. Csak az számít, hogy egzisztenciálisan legyünk közel egymáshoz. Nekünk a helyzetünk azonos volt.

Az érettség meg... nem korhoz kötött; ahogyan azt írták is.

Viszont az tény, hogy az indítás nagyon fontos, hogy miért megy bele egyik, illetve másik fél.


Azt gondolom, hogy a max 14 év korkülönbség még nem feltételez mindenképp anyai, illetve gyermeki érzelmeket egyik-másik irányba. (De pl. Kodály első felesége 19 évvel volt nála idősebb, és boldogok voltak.)

Ebben a korkülönbségben még lehet egymásra egyenrangú félként tekinteni, mint férfira, s mint nőre.

De meg kell vizsgálni, hogy nincs-e valami anyai indítás, vagy szexuális kíváncsiság, illetve a fiatalabb részéről ugyanez, mert abban az esetben inkább komplexus, mint valódi szerelmes vonzalom.


Mi is megvizsgáltuk, beszéltünk róla, és nem a kornak szólt a vonzalmunk. És most van egy csodálatos, szerető asszonykám. S ő is, egy Odüsszeia után végre megpihenhet egy őt szerető férfi karjaiban.

2017. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem jelent problémát.

Most is egy tőlem 5 évvel fiatalabb férfi tetszik.

2017. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!