Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nem érdemlitek meg a szerelmet, párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Mi volt az oka?


Én így érzem és próbálok rájönni, hogy bennem van-e a hiba... Hátha ez rásegít.


2016. szept. 26. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Privát rohamot lecsillapítandó: férfi vagyok.
2016. szept. 26. 23:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen éreztem, néha még előtör bennem most is.

Igyekszem visszatérni régi önmagamhoz, régen tele voltam álmokkal, életcéllal, és csak mentem, mentem, nem adtam fel semmit. Közel 1,5 éve megcsúsztam, nagyon magam alá kerültem, összecsaptak a fejem felett a hullámok. Lemondtam mindenről, felhagytam minden hobbival, több hónapig, nem találtam a helyemet, és elgondolkodtam, hogy van-e értelme annak amit csinálok. Nagyjából pár hónapja álltam talpra, de még nem értem el a 110%-ot, azt, amilyen régen voltam. Hajtani akarom a célomat, az új hobbijaimat, új küldetést tűztem ki. Próbálok napról napra jobbá és többé válni, de elég lassan megy, és néha sajnos egy-egy negatív gondolat még elkap, ami hajlamos visszavetni, ha nem figyelek rá. Ilyenkor, amikor kicsit visszaesek, na akkor érzem úgy, hogy ez nem férfias, nem hajtok eléggé, mindig csak előre, és amíg saját magamban nem hiszek tényleg 110%-ig, addig mástól sem várhatom el. A helyzet javul egyébként folyamatosan.

2016. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én folyton ezt érzem. Sőt nem csak a szerelmet nem érdemlem meg hanem az életet sem. Egyrészt azért mert beteg vagyok és mint tudjuk a beteg embereket megveti a társadalom. Sokan örülnének ha a betegeket megölnék. Másrészt mert (ezt most nem részletezném) de nagyon rossz ember vagyok. Ha majd lesz annyi pénzem amennyiből kijön egy temetés meg is fogom ölni magam...
2016. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én éreztem már így. Hogy nem vagyok jó senkinek mert nem egyszer lettem megcsalva.


Viszont mostmár eljutottam arra a szintre hogy nem kell nekem senki aki támaszték, mert a gyenge emberek függenek csak másoktól.


Igen én is beteg vagyok (nem fizikailag), kinéz a társadalom de a fenti hozzáállásom mióta kialakult ez sem hat meg :D

2016. szept. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

(én is férfi vagyok, ne írjatok ;))


Így is lehet mondani, hogy "nem érdemlem meg", én mégis inkább úgy fogalmaznék, hogy nem nekem való.

Személyiségemből adódóan nagyon gyanakvó vagyok minden emberrel, képtelenségnek tartom, hogy bárkiben megbízzak. Nem szeretném ha megsebeznének.. Emiatt nagyon féltékeny is lennék. A legkisebb gyanús jelre is az jönne le, hogy a párom nincs teljesen megelégedve velem, hogy másokkal szívesebben lenne. Ha pedig ezt sejtem a háttérben, szó nélkül kilépnék a kapcsolatból, aztán menjen mindenki amerre szeretne.. a legutolsó dolog lenne, hogy ráerőltessem magam valakire aki nyűgnek tart.

Így pedig nem hiszem, hogy hosszú lenne egy kapcsolat, márpedig én az egyetlen, végső társam keresném..

Igazából csak a remény marad, hogy találkozok valakivel, aki ugyanezekre a dolgokra érzékeny. Mert ő figyelne arra, hogy ne keltsen kétségeket bennem, ahogy én is tudnék figyelni.

Persze, tudom.. a remény csalóka, csupán megakadályozza, hogy elfogadjuk a valóságot.

2016. szept. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt érzem, hogy megerdemlem, de meg nem kaptam meg az igazi beteljesült szerelmet.
2016. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az az oka, hogy nem vagyok tökéletes, így ki sem próbálhattam még 1× sem azt, ami másnak már legalább 3× összejött.
2016. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!