Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, összejönnétek egy olyan fiúval, aki mindent megtenne érted, tiszta szívéből szeret, állandóan dicsérne, emellett magas, izmos és jó munkahelye is van, de arcra nem jön be?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kepet.
2017. szept. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt olyan ember, aki megszépült a szememben azután, hogy megismertem. A kulcsszó abban van, hogy megismerjem, az meg nem 2 perc. Ha nem eléggé ismerem, és/vagy kedvesnek kedves, de nem fog meg a személyisége annyira, akkor nem jönnék 9össze olyannal, akihez nem vonzódom. De ha eléggé megismertem, és olyan a személyisége, igen.


(amúgy nekem az izmos test nem fontos, sőt az átlagos meg picit túlsúlyos, dadbod-osabb test inkább bejön)

2017. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hova ment ki az arca?
2017. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!