Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a párjával egy nárciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párjával egy nárcisztikus, precizításmániás, munkamániás, tisztaságmániás férfi?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 17:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha bárkinek a felsoroltak közül volt bármelyikkel küzdő párja, írja,le, köszönöm.
2017. szept. 21. 17:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nyilván az általad felsorolt negatív tulajdonságok mellé vannak pozitív tulajdonságai is. Ezek függvénye a dolog...
2017. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem a párom, hanem én vagyok egy kissé tisztaság-és tökéletességmániás, már attól kényelmetlenül érzem magam, ha valami 5 centivel arrébb van rakva. De nálunk ez nem okozott eddig problémát, mert a barátom is elég igényes a környezetére, amit meg nem csinál meg, azt megcsinálom én, be van osztva. :)
2017. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kosztolányi Dezső - Rend. :)

Ebből a novellából kiderül minden. Na jó, az életben talán nem ilyen drasztikus a helyzet, de én biztosan nem tudnék precizitásmániás emberrel együtt élni.


21/L

2017. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én precizitás és munkamániással voltam együtt. Nem működött a dolog, nem illettünk össze, én sokszor szétszórt vagyok, és ő mindenért veszekedett velem, mndenben a hibát kereste. Én mégegyszer nem tudnék ilyen emberrel élni. Nem éreztem úgy, hogy építő jelleggel jegyez meg dolgokat, inkább dirigálás és kis dolgok felnagyítása votl az ő részéről.
2017. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus bántalmazó kapcsolat. Olvasgass róla. Ráadásul mivel konkrét pofon nem csattant el, nem is értette, hogy mi a problémám.

Az eleje jó, aztán csak néha jó, egy év múlva már maga a pokol.

2017. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nevelő apám volt ilyen az egész családunkat és anyám életét is tönkretette.
2017. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak nőt ismerek ilyet, anyámat.

Nem csoda, hogy sem nekem, sem a testvéreimnek nincs normális párkapcsolatunk :D

2017. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztaságmániás. Én nő létemre kicsit rendetlen vagyok. Elkezdett segíteni "takarítani", selejtezett, míg én aludtam. A befizetetlen csekkjeimet kidobta (!). Összeszedtem egy dobozba olyan iratokat, amiket valahogy meg kellett volna semmisíteni. (van iratmegsemmisítőm) egy reggel az egészet levitte a szelektívbe. Minden személyes adatommal. Egy cseppet ordítottam.

A fűszereim az eredeti zacskójukban vannak. Mindnek levágta ferdére a száját. A cukros zacskónak is. Hol idegesített, hol nem. Az előző pasim iszonyat retkes volt, megpróbáltam innen nézni.

A baj az, hogy az anyja szerintem kényszeres tisztaságmániás, ebben nőtt fel. Anyuka naponta térden csúszva a porszívó csövével porszívózza fel a szőnyegeket, nincs rajta a porszívón a rendes cső, csak az a fémcső, ami eleve a gégecsőhöz van csatlakoztatva, gyárilag! A partvisnak nincs nyele, az idióta térden csúszva sepreget a partvissal, mint egy nagy kefével. Kézzel mosott fel, míg nem vett egy tízezer forintos tudományosan csavarható mopot (sosem adnék ennyit egy felmosóért). Sósavazza a kádat, mindent. A wc tartályt, aztán csodálkozott, mikor folyt. Domestost öntött a folyékony szappanba, amitől bőrallergiás lettem. A fia ekcémás. Egy ekcémásnak domestost önt a folyékony szappanba.

2018. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!