Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férfi is munkamániás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is munkamániás?

Figyelt kérdés
Férjem állandóan arra hivatkozik, hogy kell a pénz. Közben a két lányával meg velem alig tölt időt. Nyaralni sem jött velünk, mondjuk a cége nem engedte. Ha szóbahozom a dolgot egyből támad.Félek, hogy rámegy a kapcsolatunk. valami ötlet---
2014. aug. 15. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Bárcsak... Inkább folyton lökdösni kell, hogy dolgozzon - ettől én rosszul érzem magam, mert hát mit cseszegetem? De kéne a pénz, nem állapot, hogy szinte csak az én fizetésemből éünk, gy nem merek gyereket vállalni...

Mielőtt még kérdeznétek:vele maradok, mert szeretem, és mert nagyon jó ember, és minden gondolatom tudja. Ez az egy "hibája" van, de kinek nincs valami? (+ egész jó kifogásai vannak mindig...)

2014. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legdurvább szenvedélybetegség, addiktológushoz kell menjetek, legalább Te, ha ő nem észleli a bajt. Te észleleted - nagyon helyesen.
2014. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Döntse el, hogy a családja a fontosabb, vagy a pénz az élete. Lehet egyszerre a kettőt is, de ő csak az egyikkel foglalkozik.
2014. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, keresd az okát. Nagyon kicsik a gyerekek, te nem tudnál visszamenni dolgozni? Mert lehet, hogy nagynak érzi a felelősséget, hogy eltartson négy embert, azért ez nem gyakori a mai világban.


Vagy pedig, az is lehet, hogy szereti a munkáját (bár akkor nem hozná fel a pénzt indokként), vagy pedig menekül tőletek, esetleg idegesítik a gyerekek.

2014. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
A fentiek alapján feltehetőleg én lennék az ideális partnered, mert én lusta vagyok mint egy pocok.
2014. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
istenem, de aranyos ez a pockos válasz. van egy hörim, most agyoncsókolgatom:))
2014. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szeptembertől én is munkamániás leszek. Mellette nyomni fogom az edzést.


Nekem az a lényeg, hogy jól éljek, el tudjam kényeztetni a barátnőmet és ne legyenek anyagi gondjaink.


Erre ez az egyetlen út.


Utazni pedig simán tudunk egy-egy hétvégén is.

2014. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: Pont az a baj, hogy nemhogy elkényeztetni nem akarja a feleségét, hanem még csak találkozni se - ehelyett dolgozik.

Egy kapcsolatban a férfi szerelmi partner legyen elsősorban, mégpedig nem is akármilyen, azt pedig csak személyes jelenléttel lehetséges. :) EZ jelenti az elkényeztetést, a testiség, a velem levés. El sem tudom képzelni, mi mást érthetsz elkényeztetésen, és azt hogyan fogod úgy teljesíteni, hogy közben jelen sem vagy...

2014. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én pårom is munkamåniås volt. Se egy nyaralås,se egy karåcsony,ünnep,se egy hétvége. Volt mikor a nyaralåst indulås elôtti este mondta le! Nagyon szerettem,de belegondoltam,hogy a jövôbeni gyerekeink mennyit låtnåk. Leléptem.
2014. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A festőnk nappal fest,éjszaka egy gyárban dolgozik.És nem alszik szinte semmit.Max napi 2-3 órát.

Szerintem ez beteges.Nem tudom hogy bírja a szervezete.


Én nem tudok a munkának örülni,még ha olyan dolog is,amit szeretek,mert bennem van a tudat,hogy kötelező,teljesítmény kényszeres az egész.Elveszi az idődet a valóban fontos dolgoktól.De muszáj megtenni nyilván,de én nem tudok ennek örülne,ha nem kellene dolgozni én akkor is tudnám az időmet mivel elütni,hasznos,tartalmas dolgokkal.

A munkamániás embereket nem lehet lekötni semmivel,nincs hobbijuk,szerintem.

2014. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!