Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elfelejtem valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RAMBO23 kérdése:

Mit tegyek? Elfelejtem valaha?

Figyelt kérdés

hol is kezdjem ez egy kicsit hosszú jelenleg most 21 éves vagyok körülbelül 5 éve szaki tótunk a lánnyal a kor 16 éves lehettem és olyan 2 évig voltunk kb egyet en mar mielőtt össze jöttünk is volna szerelmes voltam belé.

utána 16 évesen össze vesztünk külön váltak útjaink ö neki már a szakítás utáni pár nappal lett új barátja akivel mai napig együtt van az is lehetséges volt hogy csalogatót vele.próbáltam elfelejteni de mai napig nem sikerült azota már nekem is van egy 2éve kapcsoltam már öszeis költöztünk de szeretem a lányt de még is akkor sem öt érzem igazinak.különben erröl még senkinek se beszéltem tehát ezeket elfolytatom magamban mert nagyon büszke típus vagyok. lehetséges-e hogy valaha elfelejtsem? vagy öröké szeretni fogom? amúgy az első kapcsolatom és az elsöszerelmem is volt.

vagy új rakéne próbálkoznom? nem tudom mi tévő legyek.

amúgy nagyon rossz kapcsolatunk volt sokat veszekedtünk.

3 éve körülbelül be próbálkoztam nála de le kocintot.

De akkor is valamiért még mindig ugy érzem hogy még ö is szeret vagy lehet csak a megérzéseim csapnak be.

az elsö 2-3 évbeszakitás után nagyon próbáltam elfelejteni. de hiába most lehet szociopata vagyok de azt is érzem hogy ez a fájdalom kell nekem mert ez visz előre az életben hisz mikor szét váltunk elkeztem sportolni kondizni (már nem csinálom) és elég szép eredményeket értem el versenyekre is jártam. meg ilyen stb eredményes dolgok mondjuk a munka területen anyagi szempontból is szert tetem egy kisebb vagyonra. már cigiztem is de a azt is letetem. am egy faluba lakunk de kbelül félévente egyszer ha latom az utcán és megpillantom. kb 2hete elmentem az ö munkahelyére felvételizni és felis vetek és 1 hete majdnem minden nap látom és szinte csak egy fal választ el bennünket.asszem enyi lenne röviden a kérdésem az lene hogy ti mit tenétek a helyemben? vagy van így aki hasonló cipőbe jár nem tud felejteni? válaszokat előre is köszönöm és bocs a trehány írásért.



2017. szept. 25. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja. Elfelejted.
2017. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb- utóbb elfelejted...
2017. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!