Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többet érzek iránta mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek iránta mint barátság?!

Figyelt kérdés

szóval.. egyik lány barátommal már régóta jóban vagyunk de mostanában lett szorosabb a barátságunk. Nyáron sokat voltunk együtt mert viszonylag közös a baráti társaságunk és volt hogy a lány nálunk aludt. (nem történt semmi)

Szinte naponta beszélünk és én elkezdtem iránta többet érezni. Néha úgy érzem ő is irántam mert ha én nem keresem ő keres engem.

Sokat találkozunk bulikban is, de van hogy oda se jön hozzám köszönni utána meg ír nekem és keres. Rosszul esik ha más fiúkkal látom beszélgetni vagy ha nem hallok felőle több napig.

Szerintetek ez már több mint barátság?

Ő is többet érezhet irántam?

Mit kéne tennem? mondjam el neki vagy inkább felejtsem el ?


Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 26. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan elmondhatod az őszinteség szép dolog.
2017. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!