Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már úgy, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy úgy érezted a másik érez irántad, de kiderült, hogy tévedtél?

Figyelt kérdés
Te úgy vetted le a jelekből (törődés, érintés, stb.), de aztán kiderült, hogy félreértelmezted?

2017. szept. 27. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Altalaban ha mar tobbet latok bele, akkor tenyleg van valami. Amig nem egyertelmu valami, addig nem szoktam abrandozni, hogy huu tuti tetszek neki.
2017. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Lány vagyok.(23eves) Volt már olyan, hogy azt hittem a fiú is többet érez, sokat járt hozzánk, jól éreztük magunkat együtt, lefekudtunk, napi szinten beszéltünk. Pár hónap után be szerettem volna mutatni egy kedves rokonomnak. Mire féltette a kérdést :Ugye nem hiszed azt, hogy együtt vagyunk? Nekem ez soha nem lesz több... (valami ilyesmit mondott a lényeg, hogy nem szeretett)

Természetesen minden más az ellenkezőjét mutatta.

2017. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, az egyetemen volt egy lány szaktársam, akivel fél-egy évig azt hittem alakul valami. Néha hozzám ért, viccelődtünk, volt hogy közösen elmentünk fürdőbe is.


Aztán mondta, hogy felejtsem el, nem akar semmit. Szar volt, ez már pár éve volt, de azóta eléggé visszafogottabb, óvatosabb lettem abban, hogy hogyan látom a nők által küldött jeleket.


23/f

2017. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen rohadtul azt hittem hogy végre egy nő munkatársamnak tettszem, aztán kiderült hogy leszbi és barátnője van.

Hát ilyen az én szerencsém.

2017. szept. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen. 19L

Mennyi idős vagy?

2017. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
N33. Kicsit félreérthetően fogalmaztam meg a kérdést. Nem szimplán tetszésre, szimpátiára gondoltam, komolyabb érzelmekelre. Szerelem, szeretet.
2017. szept. 28. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Egy ilyenen vagyok túl, és nem ez volt az első eset.
2017. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, kifejtenéd?
2017. szept. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!