Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy azért nem írtál valakinek, mert ő sem írt nektek. és kiderült, hogy ő is azért nem írt, mert te nem írtál neki?! Mindketten arra vártatok, hogy majd a másik írjon és így elszalasztottátok egymást.

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF: De ha nem írtatok egymásra, hogy derült ki hogy mindketten a másikra vártatok?


Volt ilyen, persze. De nem ismerkedésnél mert ott a bátraké a szerencse. Inkább vita után csinálom ezt, kicsit talán büszkeségből.

2016. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Volt, de már régen. Azóta rájöttem, hogy ez gyerekes hülyeség, és ha akarok valamit, akkor írok.
2016. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán közös ismerős révén kiderülne, de én nem ilyen vagyok. Ha valaki eléggé érdekel, azt keresem, ha nem keresem, akkor nem érdekel eléggé, hogy tudjam, hogy egyszerűen el van havazva vagy csak szimplán hülye.
2016. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most lehet pont ezt élem meg... Nem keresek valakit, de nem büszkeségből, hanem mert nem akarok hülyét csinálni magamból.
2016. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is így érzek. Pedig mit nem adnék, ha rám írna. Várom az értesítést, jön is , de nem ő az. Nem is tudom, miért nem ír. Azért ez elég idegölő. 😂

De megfogadtam én nem írok, mert mindig én szoktam. Inkább egyen meg az ideg

2016. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, most is ez van, mármint azt nem tudom, h Ő írna e nekem. De én minden percben, csak nem tehetem meg, mert félek, h azzal belekavarnék a dolgaiba.. És azt akarom, h boldog legyen, szóval így most én szívok, de kezdem már elviselni. Azt meg tudatosítottam benne,h ha akar és úgy érzi,nekem bármikor írhat. Szóval marad a kínzó várakozás.
2016. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 hónap eltelt, hogy nem beszéltünk és olyan érdekes.. Mikor rászántam magam, hogy na most írok neki.. erre aznap kapok tőle egy üzenetet. hm fura, hogy pont aznap.
2016. aug. 3. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, bántam is nagyon...

Most már tudom, amúgy sem lettünk volna harmóniában egymással...de eszembe jut néha-néha, ahogy most is. Tényleg különleges fiú volt.

2016. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!