Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki? Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés
1 hét után tegnap találkoztunk újra a pasimmal. Aztán mikor rákérdeztem hogy "csak nem hiányoztam" nem felelt semmit, csak nézett szépen a kis boci szemeivel, talán kis mosollyal a fejecskéjén. Én úgy kiakadtam, hogy tényleg azon gondolkodom szakítanom kéne vele, mert ebből én arra következtetek, hogy nem szeret. Szerintetek mit tegyek?

2017. szept. 28. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Varj 16 eves korodik a kapcsolatokkal.
2017. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nőj fel
2017. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ne írj ki troll kérdéseket
2017. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kén_ ***** válasza:
100%

A) Kiírtál egy ilyen átlátszó, kamu kérdést. Kitudja miért.

B) Elnézted a kategóriát, mivel ez a _FELNŐTT_ párkapcsolatok, nem a tini szappanoperák.

C) Sajnos valóban "felnőtt párkapcsolatról" van szó, és nincs minden rendben veled.


Jóhiszemű vagyok, és megelőlegezem a B) opció az igaz. Tessék megcsinálni a házi feladatot.:)

2017. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már rég elmúlt annyi, bocs, de most akkor szerintetek mit jelent ha nem azt amit írtam, elég rosszul tud esni egy ilyen, bármennyire is szidtok.
2017. szept. 28. 18:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah és megtörtént, nem kamu. Nem szoktam kamu kérdésekkel szórakozni.
2017. szept. 28. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Bonts ki egy Colat, dobj bele egy Menthost és ülj bele a hátsóddal.
2017. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kén_ ***** válasza:
100%
Mit jelent? Azt, hogy ez nem felnőtt párkapcsolat, mivel ahhoz két felnőtt ember szükséges. Mielőtt félreértenél: nem a párod hiányosságaira céloztam, és nem, nem személyeskedem. Feltettél egy kérdést, kaptál őszinte véleményt.
2017. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Komolyan légyszi, legalább valaki mondja már meg, hogy miért nem válaszolt, persze tudom kicsit túloztam, de akkor is.
2017. szept. 28. 19:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah és két felnőtt ember vagyunk, bármennyire is nehéz elhinni, rég voltunk már tinik, nagyon rég.....
2017. szept. 28. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!