Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ha a 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a 18 éves lányotoknak egy 25 éves félig magyar-félig néger fiú tetszene?

Figyelt kérdés
Engednétek a kapcsolatot vagy közbelépnétek/kitagadnátok?

2017. okt. 7. 14:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
6%

#20: több antirasszista kommentárt írtam a kérdés alá, de azért ne essünk át a ló túloldalára sem.


Ha gondolod elsétálok veled egyszer a Blaha környékén, és láthatsz majd csövező feketéket, vagy laktam olyan házban, ahol egy 30nm-es lakásban 15-en zsúfolódtak össze, és mindenféle gyanús melóból éltek, amíg a rendőrség szét nem robbantotta a bagázst.



Szóval továbbra is azt mondom, az embert kell nézni, se pozitívan, se negatívan nem diszkriminálnám addig, a nem ismerem, mert ugyanúgy lehet egy semmirekellő lógós, a csajt csak kihasználni akaró, mint egy teljesen normális, középosztálybeli (nekem pl van félvér programozó kollégám, jó srác, intelligens, teljesen vállalható gondolkodásmóddal, nettó fél millió felett keres, nem hiszem, hogy bármelyik lányos anyukának gondot kellene, hogy okozzon)

2017. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
96%
"itthon ez a faj nem honos" - Gondolom, hiányoztál biológia óráról, amikor a faj definícióját tanultátok, mivel azok az egyedek tartoznak egy fajba, akik képesek szaporodásra képes utódot létrehozni, vagyis az emberek a bőrszíntől függetlenül egy fajba tartoznak, akár tetszik, akár nem. :-)
2017. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Én sok helyről hiányoztam, mert lógtam. Nem vagyok jó ember sem. Mégis úgy gondolom, hogy vannak emberfajták és itthon nem jellemző a fekete. Azért adtam semleges választ, mert nem tudom milyen, de általában a kultúrális különbségek egy idő után kijöhetnek.
2017. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben nem feketéről van szó, hanem félvérről, akinek az egyik szülője magyar, a másik szülője néger, tehát félig magyar...
2017. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok.

22-es: Nem tudom, miért kell belém kötni, amikor ugyanazon a véleményen vagyunk. Az embert kell nézni, nem a származást vagy a bőrszínt vagy mást...

Egy szóval sem állítottam azt, hogy a feketék szentek, csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy attól, mert valaki fekete, nem feltétlen bűnöző, tanulatlan vagy rossz ember.

2017. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Hánynék
2018. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!