Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor találkoztatok a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találkoztatok a nagy Ő-vel éreztétek, hogy ő lesz az?

Figyelt kérdés
Éreztétek, hogy ő lesz a tökéletes és hogy vele működni fog minden?
2017. okt. 8. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Nincs nagy ő. Bonyodalmak és konfliktusok nélküli kapcsolat nem létezik.
2017. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de aztán nem ő lett a nagy ő.
2017. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Szerinted ezt honnan a banatbol lehetne erezni kulso alapjan? Amikor talalkoztam a parommal, azt ereztem, hogy tetszik. X ev egyutteles utan meg azt erzem, hogy jol mukodunk kapcsolatban, ebbol meg akarhany ev lehet.

A “nagy o” egy filmes, konyves kifejezes, a valosagban epeszu emberek nem hasznaljak, csak a gyerekkorban ragadt kislanyok es hosszerelmes fiuk.

2017. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Egy átlag nő életes során úgy 20-szor érzi ezt szóval ez a "nagy Ő" akkora baromság amekkora csak lehet.
2017. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Utoljára a nagy Ő-vel egy nyelvtankönnyben találkoztam. Talán elemi első-második lehetett ?
2017. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy innentől minden rózsaszín köd lesz tejszínhabbal cseresznyével a tetején, nyilván mindenhol vannak konfliktusok, hullámvölgyek. De, amikor olyan jó érzésed van vele kapcsolatban, hogy ő szebbé teheti a mindennapjaid és valóban törődni fog veled.
2017. okt. 8. 23:36
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Én amikor találkoztam a nagy Ő-vel, rögtön éreztem, sőt, tudtam, h ő a nagy Ő. Nem lehet se p, se c, sőt még b sem. 😊

Különben nem találkoztam még a nagy Őmmel, olyan volt kétszer, h ő?! 😎😊

2017. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Aki hisz ebben a "nagy ő" mesében, attól sokminden kitelik, még az is, hogy azt hiszi, minden tökéletes lesz a másikkal. Egyes elmeháborodottak ezt akár első látásra is "érzik".
2017. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Shift + Ő.
2017. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Kérdező, nekem a nagy Ő nem azt jelenti, h szebbé teheti az életem, meg törődni fog velem... Én teszem szebbé az életet, én fogok törődni vele, és ha ő boldog velem, én is az leszek.
2017. okt. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!