Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lendüljek túl ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lendüljek túl ezen az egészen?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon hosszú kapcsolatom aminek csak 1 hónapja lett vége viszont ha ki akarnék menni bárhová is rendesen félek mert ha tudom hogy ha meglátnám újra azon a szinten lennék amikor szakítottunk ez miért van ? 3 évig voltunk együtt . Barátaim azt mondják ha meg is látom tegyek úgy mint ha nélküle is boldog lennék de ez nem úgy megy,úgy érzem hogy én nem tudom magam túl tenni rajta mint ahogy ő túl tudja rajtam legalább is én ezt látom mit tennétek az én helyzetemben ? honlap is lesz egy ilyen nagy vásár féleség minden évben meg rendezik de rendesen félek oda is menni mert félek hogy ha mi lesz ha meg látom,mert még máig is ha meg látom egy képen a gyomromban van egy érzés nem tudom meg magyarázni de utána nagyon rossz kedvem lesz tudom hogy majd jön más meg minden de nagyon tudok szeretni és ez a baj velem normális válaszokat írjatok köszönöm 20 f .
2017. okt. 12. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne, ha összeszednéd magad. Nem élhetsz örökké bezárkózva. Menj el a vásárra. Nem is biztos, hogy találkozol az exeddel. Ha mégis, akkor sem kell színészkedned. Nincs abban semmi szégyen, ha rosszul érzed magad szakítás után. Szerintem ostoba tanács, hogy csinálj úgy, mintha jól lennél. Mozdulj ki egy kicsit, egyél-igyál valami finomat. A többi meg majd alakul.
2017. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy nem vàgyol de örökké nem bujkàlhatsz előle .Különben fogd fel ugy hogy ha elméssz akkor a sors megalyàndêkoz egy uj ismeretséggel egy nő személyében .Az exed a múlt .
2017. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!