Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról az élettársával élő pasiról, aki azt mondja egy másik, frissen megismert nőnek, hogy vágyik a szerelemre és a szexre, miközben párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
#9 Maki kérdezte:Angélácska mért engedi be a sok turistát?Mer keeel!
2017. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez a tipikus "rossz a házasságom, szerelemre vágyik" kezdetű duma, amit minden hűtlen féreg lead, mióta a Föld kerek. Részletkérdés, hogy nem házasok papíron.

Most csak szondázott, hogy te mennyire vagy fogékony erre a bőgésre. Itt még tud visszakozni, hogy ő nem azért mondta, ő csak beszélget.

2017. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az hogy olyan mint én. Van párom, de arra vágyom hogy másokkal is szexeljek. Bár a szerelemre már nem vágyom.
2017. okt. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 érdekel0 ***** válasza:
90%

Szánalmas kapálózás.

Mégha ismerik egymást egy ideje és ilyet mond.Bár akkor meg úgyis érzi,tudja a másik fél is egy-egy félmondatból is,hogy ez a helyzet.

Az ilyen direkt módon való szeretőkeresés rettentőn nevetséges és megalázó.

2017. okt. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az exembe futottál? :-D


Az csinálta ezt folyamatosan - ő azt mondta, hogy a másik nő padlon van és az önbizalmát erősiti :-D


Egyszer egy nő nagyon frappánsan leosztotta (korábban én is de azt se értette) Én végül kidobtam.


Az ilyen pasi (legalábbis az exem) az egóját fényezi, kell a lelkének (ami nincs amugyneki), hogy még abszolut piacképes.

2017. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Együtt élek a feleségemmel de már külön szobában alszunk egy éve, semmi szex nincs köztünk, csak a legszükségesebb dolgokról beszélünk, elhidegültünk, nem jelent számomra semmit, stb. Be fogjuk adni a válópert, nyitott kapcsolatban élünk.

Csak éppen az asszonyka erről semmit semtud, boldogan rakja szét neki esténként a lábát.

2017. okt. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!