Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok milyen autót preferálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen autót preferálnátok egy pasinál?

Figyelt kérdés

Összejött végre a lóvém valami komolyabb autóra. Mire voksolnátok ?


BMW / Audi / Merci


Azt is megindokolhatjátok, hogy miért.


2017. okt. 19. 19:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
2017. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy férfiként válaszolok, de a lányok szerintem pont egy olyan férfira vágynak aki el tudja dönteni, hogy milyen autót akar és miért, nem pedig gyakorin kérdezgeti.

Vagy, ha egyszer egy lány megkérdezi, hogy miért ilyen autót vettél aminél rámegy a gatyád a szervizre meg az üzemanyagra (igen, ilyen autókba az is kell) akkor mit mondasz, azért mert gyakorikérdéseken azt mondták, hogy ilyet vegyek? :DD

2017. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hm...anyádnak melyik jön be? :O P
2017. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Daewoo Matiz.
2017. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lényeg. És hogy miért?Mert nem ezen múlik,hogy bejön-e a pasi vagy sem.


Akiért eddig legjobban odavoltam még autója sem volt, és volt pasim, aki bármit megvehetett volna.

Nem ezen múlik a boldogság és Te se keress olyat nőt, akinek a legfontosabb az,hogy milyen autóval állsz le mellette.

2017. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Alfa Romeo Julia. Mer' csak, nekem az tetszik.
2017. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Te is az a fajta vagy, aki ótóval akar csajozni, minden pénzét beleöli egy béemvébe, utána meg egy ezresért tankol, és szívja a fogát, ha ki kell adnia kétszáz forintot egy kávéra? :D
2017. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Most mit kell a plafonra mászni ettől a kérdéstől vagy ennyire irigyek vagytok??

Csak a véleményeket kérdeztem hogy miben ülnétek szívesen Pffffffffffffffffffffffffffffffff.

2017. okt. 19. 19:17
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a celod, hogy csajozz, probald ki a következöt:

Berelj ki egy brutal lamborghinit es figyeld a reakciokat, utana pedig egy szepen restauralt regi VW bogarat...

Persze van az a lany, aki az elözöre bukik, de a legtöbb lanynak fel sem fog tünni (de szinte minde pasi meg fogja nezni tatott szajjal a verdat). A kicsi bogarnal pedig sorba allnak, hogy beülhessenek...


Ez nem felteves, hanem tapasztalat. En ahelyett, hogy draga kocsira költöttem volna, inkabb vettem par nagyon komoly motort. Igaz bejön a csajoknak, de ez mar nem is erdekel, amikor motorozok... de nem terek el a kerdestöl. Vedd meg azt, ami neked tetszik a legjobban es azert, mert te elvezed!

2017. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

Semmilyenre, nem vagyok hajlandó autóba ülni még utasként se, halálfélelmem van közúton a többi autós miatt.

Mondjuk a régi japán veterán autók tetszenek, egy Cosmoba lehet beleülnék lezárt pályán.

Miért? Mert nem olyan kommersz tucattermék, mint amiket te írtál, egy 50 éves kuriózum, a wankel zseniális működési elvének, és a művészetnek a találkozása, egy igazi kuriózum.

L

2017. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!