Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősömmel a komolyabbra fordultak a dolgok. Csodálatos lány, hihetetlenül szép, nagyon tetszik, kívül, belül. Régóta (kb. 1,5 éve, körülbelül ez idő óta tetszek én is neki) szerelmes vagyok belé, egy ideig csak lappangott bennem, mert egy másik lánnyal jöttem össze egy időre, mert nem mertem lépni felé, akkor még nem nagyon ismertük egymást. Nyár elején kezdtünk el beszélgetni ismét, egész nyáron beszélgettünk, mondhatni barátok voltunk, végig tartottuk a kapcsolatot, augusztus végére komolyabbra fordult, szeptemberben elkezdtünk randizgatni és felgyulladt bennem az a bizonyos tűz. Annyira örült, hogy léptem felé, nagyon édes volt.


Nos. Túlságosan túl hamar beleéltem magam és most piszkosul csalódott vagyok és szomorú. Már első randin megcsókolt, nekem esett végül is, ami meglepett, de nem visszakoztam. Gondoltam semmi gond nem lesz. 3. randi után, amire már ő hívott el. Annyira érezhető volt, hogy ő is szeretné. Mondta, hogy hiányzok neki, milyen jó lesz ha találkozunk, mikor nem tudtunk együtt lenni.

Minden alakulgatott.


Jól ereztük mindig magunkat. Múlt időben. A héten a semmiből bejelentette sírva, hogy ő nem tud úgy velem lenni, míg a fejében, akár csak egy gondolatában is a 2 évvel ezelőtti szerelmi csalódása és érzései vannak, ezért nem akar bántani, ha véletlenül hónapok múlva ugyanerre a felismerésre jutna és akkor bántson, így ő nem szeretne engem húzni, ha úgy alakul.


Én értetlenül néztem, hogy eddig minden jó volt, ölelt, bújt hozzám, csókolt, jókat beszélgettünk. Szinte azonnal elsírtam magam. Hogy tudhatná ennyire a jövőt? Az előző sérelmeket, csak egy új szerelem gyógyíthatja, miért nem akarhat esélyt adni, hogy megmutassam neki, hogy milyen az igazi szerelem, mikor nem megvezet, megaláz és átver a másik?


Elfogadom az érzéseit, aggodalmát és tudom, hogy nem csak ez a gond vannak más félelmei is, sosem volt kapcsolata, mellette az egyetem első féléve stb., de nem akarom őt feladni, szerelmes vagyok belé, nagyon szomorú vagyok, meg akarom neki mutatni, hogy mellettem nem kell félnie és szeretem, szerelemmel. De fogalmam sincs mihez kezdjek!


Adjak neki időt, legyek ott neki továbbra is, mint remélhetőleg leendő párja, harcoljak az elejétől vagy hagyjam az egészet ( - ezt nem akarom, ez a lány számomra mindent megér, lehet mondani, hogy szerelmes vagyok ezért mondom ezt, de a zsigereimben érzem, valahol belül, hogy lehet ő az igazi, ezért is félek nagyon)? Nagyon sokat sírtam pár nap alatt, pedig tudom ez nem old meg semmit, nincs étvágyam, elvesztettem a motivációm más területen emiatt.


Mihez kezdhetek? Mit tehetek? Mit tanácsoltok? Ezt a lányt nem akarom feladni, még egyszer nem akarok lemondani róla! Kész vagyok küzdeni a végsőkig. Csak fogalmam sincs hogyan tegyem. :)



2017. okt. 21. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:

Előre is köszönöm szépen annak, aki végig olvassa.


Ó, és 20 éves vagyok a lány 19.

2017. okt. 21. 16:44
 2/9 anonim ***** válasza:

Lepj tul rajta. Ha elkezdesz futni utana akkor azert nem akar majd veled lenni mert tul ragaszkodo vagy.


Ha meggondolja magat majd keres.


Egyebkent a regi serelmeket nem gyogyitja az uj kapcsolat.

2017. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez a baj, hogy a küzdelmemmel el sem akarom tolni.


Igen, ha keres pont pont pont.

2017. okt. 21. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Követem
2017. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
?
2017. okt. 21. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Az van hogy nem tudtad elfeledtetni vele az előzö szerelmét persze ez nem a te hibád mert nem tudhattad mi zajlott benne. Ő csak tett egy próbát ami nem jött össze neki. Fogd fel ugy a dolgot hogy nem futol olyan vonat után ami soha nem vesz fel csak az idődet vesztegetnéd rá. Küzdenél érte de minek? Ha sohasem leszel az első helyen a szívében mindíg hasonlitgatna megbántana hogy az xy mindíg ezt mondta igy csinálta meg mindíg felemlegetnél az exét. Belefáradnál a folyamatos értelmetlen küzdésbe. Keress olyan leányt aki téged fog szeretni és nem az exet.
2017. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

NIncs exe! Nem volt egyetlen egy barátja sem, eddig sem emiatt úgy látszik, egy viszonzatlan szerelemről van szó, ahol a fiú egy igazi vérbeli köcsög volt vele, megvezette, eljátszotta minden jó lesz, végül átverte és magára hagyta, megalázta.


Nem akarom, hagyni, hogy tovább szenvedjen, magát őrölje már 3. éve érte. Meg akarom menteni ezt a lányt.

2017. okt. 23. 10:10
 8/9 A kérdező kommentje:

Saját tapasztalatom alapján én bizton állíthatom, hogy csak egy új szerelem gyógyíthat és nem akarásnak csak nyögés a vége. :)


Elmondta, hogy miattam csinálja az egészet, csak azt akarja, hogy nekem ne fájjon, tudja, hogy mit és kit veszít el. Ha túl lesz rajta, akkor neki fog fájni a legjobban, hogy nem elég erős hozzá.


Ha túl lesz rajta. Ha. 1, 2, 5, 10 év vagy soha, ha nem érkezik a segítség? Ettől félek. Őt féltem. Tudom, hogy túl tudok lépni előbb-utóbb, csak nem akarok, itt van rám szükség, csak a ,, falakon " be kell jutnom hozzá.

2017. okt. 23. 10:20
 9/9 A kérdező kommentje:

Nos kiderült miért történt minden. Találkozott azzal a gyerekkel véletlen, aki miatt ennyire összetört, valószínűleg együtt is lesznek hamarosan, szerintem. Hogy szerethet olyat, aki egyszer már átverte?


Na most tört össze a szívem véglegesen.

2017. okt. 26. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!