Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom 3 hete egyetemista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 3 hete egyetemista, én az utolsó évem húzom a gimiben. Megváltozott hozzám, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk (100km) Annyira el van ragadtadva az új sulitól (ami egy kis közösség, nem egy nagy egyetem,) a sok új embertől és tanártól, minden nap kint isznak valahol, este hazaér, persze már azért tanulni is kell valamit és csak aztán jövök én nagy nehezen úgy 23 körül egy telefon. Én magamról nem sok újat tudok neki mondani, mert orvosira készülök, érettségi, stb. Régi emberek az életemben (1-2 igaz barát)... Nekem valahogy társasági szempontból sosem jött össze egy nagy baráti kör. De most elhanyagolva érzem magam. Hogy dobjam fel a kapcsolatot? Fog ez változni? Már mondtam neki amit érzek, azóta annyiban változott, hogy tanulás előtt felhív este, kb 1 órát szoktunk beszélgetni, de mindig úgy érzem nem vagyok neki olyan érdekes, mint pl azok az emberek, akikkel napközben van. 18/L

2017. szept. 21. 18:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Hétvégente találkozunk, általában 2 napot együtt vagyunk, olyankor mindig nagyon jó, múlt héten is szuper colt, de a hétköznapokban nagyon elhanyagolva érzem maga... :( szeretném érdekes maradni, nő maradni, és az els lenni, úgy mint ő nekem!
2017. szept. 21. 18:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
100 km van kozottetek. A hetveget eggyutt toltitek, napi 1 orat beszeltek. Mit akarsz meg? Mast nem igen lehet az adott helyzetben.
2017. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Semmi extra nem tortent. Tavkapcsolatba kerultetek. Nem valtozott az erzes kozottetek, csak ennyire futja igy, hogy 100 km van az utban.


A joslatom az, hogy par het/honap es szakitotok.

2017. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 2 éve vagyunk távkapcsolatban 100km-rel... Ő ott élt eddig is, ahová most egyetemre jár
2017. szept. 21. 18:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont ha idén én is bekerülök orvosira, én is ott fogok élni
2017. szept. 21. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez egy kicsit megnyugtat,de had írjam le,hogy én is ilyen vagyok. Félek,hogy az egyetem majd elszakít minket és úgyérzem nem leszek neki elég fontos. De ez nem igaz. Gondoljunk bele. Minden nap beszéktek és ha csak egy órát is,de az az óra a tiéd. Azt ő adta neked. Hétvégente pedig találkoztok amikoris nyílván jól elvagytok. Ez szuper! Ezek szerint nagyonis szeret. Tudod sok fiú nem vállalná be a távkapcsolatot,mert nehéz és akár le is léphetne mással,de ehelyett veled van. És szeret. Tudod az új emberek jönnek és mennek. A párodat most nagyon feldobja az új közeg és a különböző nézetek stb. De mindig szakít rád időt,sőt biztos mesél is neked,mert bízik benned és szerves része vagy az életének. Ne legyenek kétségeid! Nehéz dolog az egyetem... Ilyenkor az ember kicsit leterheltebb és sajnos ez az idő szűkösebb beosztásával jár,de neked mindig lesz helyed. Fel a fejjel és hajrá^^ Szeressétek egymást nagyon ❤

18/L (egy másik egyetemista fiú lány párja,szintén távkapcsolatból)

2017. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igy, hogy 2 eve tavkapcsolatban vagytok modositom a joslatomat. (Ez eleg fontos info volt azert.)


Az ujdonsag varazsa elmulik majd es idovel visszaall a regi rend. Kitartast addig. Menni fog ez.

2017. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon köszönöm ezt a megnyugtató választ! Az tényleg így van, hogy megosztja velem ami ott törtenik, mesél az új emberekről és mondja is hogy szeret... ❤ Mégegyszer nagyon köszönöm, bízom benne, hogy igazad van!
2017. szept. 21. 18:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, #7! Remélem így lesz... 
2017. szept. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!