Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Informatikus pasik! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus pasik! Titeket falnak a nők?

Figyelt kérdés

A mai világ alfahímei az informatikus pasik, nagyon jól keresnek, biztos munkájuk van és lesz is még nagyon sokáig.


Omlanak értük a nők manapság?


F/26


2017. okt. 22. 22:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
Az én párom mérnökinformatikus, nagyon szeretem, mert bízhatok benne, szeretetreméltó, tisztel, figyelmes és nagyon intelligens :)
2017. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

Nem ettől lesz alfahím valaki.

Más is kereshet jól, lehet kreatív abban, hogyan kamatoztassa a tudását, tehetségét.

2017. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
A férjem informatikus, a kollégái tök átlagos fazonok, tök átlagos problémákkal. Talán egy van a húszból aki tipikus nők kedvence, de neki motorja is van, nem csak jó munkája :p.
2017. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
92%

Nem


A kutyát nem érekli, hogy mennyit keresek, sőt, inkább úgy veszem észre, hogy még mindig él a nőkben a sztereotípia, hogy az IT-sok azok gépb'zik, állandóan a monitor előtt ülnek, játszanak, meg programoznak a szabadidejükben is.

2017. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
72%
4.: márpedig nem te mondod meg, egy nő mibe szólhat bele és mibe nem ;)
2017. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
77%

#4: a nőknek szóló kérdésekre ugyanúgy reagálnak férfiak is, kár ezen hisztizni.


F

2017. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

Fogadjunk, informatikus vagy de nem falnak a nők:D

Kit érdekel mi a szakmája? Nem beszólogatni kene mert nők válaszoltak hanem gondolkozz kicsit mégis ki a fszt érdekli hogy mit dolgozik ?!

2017. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Szoftverfejlesztő vagyok, de nem mondanám, hogy falnak a nők, sőt a kollégáimat sem. Egyrészt #5-nek igaza van abban, hogy még ma is sokakban él az informatikusokkal kapcsolatos negatív szemlélet, másrészt nem látszik rajtunk, hogy talicskával toljuk haza a pénzt (pedig ez a helyzet). A többség teljesen átlagos ruhákban, bkv-val vagy nem feltűnő családi autóval jár munkahelyre, szóval nem igazán van ok arra ránézésre, hogy rámugorjanak a nők.


Néha találkozok régebbről ismert nőkkel, akik tisztában vannak a helyzetemmel. Ők pl lenézően beszólnak, hogy miért nem öltönyben járok munkába (dafuq, a billentyűzetem tiszteletére?) vagy hogy miért MÁV-val utazok néha szüleimhez. Teljesen nevetségesek.

2017. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
47%

ostobaság!


informatikus csávó lehet zsírszalonna is, kockafejjel, rossz kommunikációs és szociális készségekkel, és büdös lábbal/szájjal.


önmagában egy foglalkozás űzésétől még senki nem lesz alfahím.

2017. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 10 órát dolgozom, engem a programozás fal legfeljebb. De nem panaszkodom, mert én választottam ezt az életet és szeretem. Nem lehet mindenki Casanova.


Egyébként én is BKV-val járok és egyszerű ruhákat hordok, de tiszta és igényes vagyok.

2017. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!