Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Informatikus pasik! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus pasik! Titeket falnak a nők?

Figyelt kérdés

A mai világ alfahímei az informatikus pasik, nagyon jól keresnek, biztos munkájuk van és lesz is még nagyon sokáig.


Omlanak értük a nők manapság?


F/26


2017. okt. 22. 22:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Vadász IT-st valóban nem ismerek...


Viszont abban egyetértek, hogy önmagában a magas fizetési csekk nem tesz alfává. Ahogy az IT-s szakma sem bétává.


Sokkal egyszerűbb lenne mindenki élete, ha úgy általában nem külső tulajdonságok, szakma, és hasonlók alapján próbálnának az emberek a másikról következtetéseket levonni.


Persze, a sztereotípiákat pont azért alakítja ki az agyunk, hogy ne kelljen gondolkoznunk, gyors döntéseket lehessen hozni. De ugye emberek meg attól vagyunk, hogy az ilyen ösztönös gondolkodáson túl tudunk emelkedni.

2017. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Informatikus vagyok, korábban, mikor meg nem voltam az, több nőm volt, most 4 év óta van egy.
2017. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, majdnem fel is faltak, szerencsére észbe kaptam, és már jobb helyre költöm a pénzem, mint egy barátnő.
2017. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Zárkózott informatikusok? :D Hát, nekem az új munkahelyemen ő csapja a szelet. Még csak párszor láttam, de már akkor az utca túlfeléről integetett és jó látványosan rámköszönt :D Ennyit erről...
2018. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!