Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Informatikus pasik! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus pasik! Titeket falnak a nők?

Figyelt kérdés

A mai világ alfahímei az informatikus pasik, nagyon jól keresnek, biztos munkájuk van és lesz is még nagyon sokáig.


Omlanak értük a nők manapság?


F/26


2017. okt. 22. 22:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%

A társadalom pont olyan, mint a benne élők.


Én is részese vagyok a társadalomnak, és nem gondolom, hogy felszínes vagyok, de azt sem tagadom, hogy sokan azok.


Az nekem is ismerős, hogy fotót küldök a nőnek, és ezzel annyi a beszélgetésnek (pedig azért nem jön fel a szén, ha lemegyek a bányába).

Ezzel viszont magát minősíti nem engem. De igazából nem zavar. Az a nő, aki egyetlen arckép alapján kizárja a kapcsolatot úgysem az, akit keresek. Ezen egyébként szerinted hogy lehetne javítani pénzzel?


A fotó mellé küldjek egy bérpapírt, hogy nesze kislány, 3x annyi a nettóm, mint a te bruttód? Ezt mégis hogy gondolod?


Aki meg értékeli a humorom, a stílusom, a beszélőkém, azzal érdemes kezdenem, az ilyen pénzre, fotóra bukó csajokkal meg nem futok felesleges köröket, nem egymást keressük.

2017. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a szintű fizetést nem lehet úgy hosszú távon tartani, hogy közben az ember kávézókban ücsörög, meg random csajoknak nyomja a süket dumát, ha nem éppen a villantós élet kellékeit szerzi be.


Akikre te gondolsz azok azok a pasik, akiknek apuci tolja a fenekük alá a pénzt, lakást, kocsit és nekük csak az elköltésére kell időt szakítani.

2017. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%

#22: nagyon igaz!


Amúgy a munkanélküli/közmunkás/nettó 150-et kereső kicsit olyan, mint az afrikai csóró. Onnan nézve Magyarország és az USA között nincs is különbség, hiszen mindkét helyen napi háromszor eszünk, autónk van, meg tévénk, az ő szemszögéből mindkét ország nagyságrendekkel feljebb van, mint az ő élete, így már nem érzékeli a különbséget.


Ugyanez van a fizetésekkel. Aki 150-et keres az könnyen összekever egy nettó 500-600-at kereső IT-st azokkal a "vállalkozókkal", akik milliókat keresnek. A villantós, luxus autós, minden nap trendi szórakozóhelyen csapatós életmódot ez utóbbiak finanszírozzák, nem a bérből és fizetésből élő informatikusok.

2017. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
82%

Én is keresek nem panaszkodom. Többet mint amit leírtatok, viszont nekem egyszerűen nem az általad megfogalmazott 'tombolás' a szórakozás. Azt sem tartom szórakoztatónak, hogy egyesek számára egy pénztárca legyek.

Nem azért lettem informatikus, hogy gazdag legyek, hanem azért, mert mindig is ez érdekelt.

Egyébként manapság érdeme a pénzre vigyázni, sosem lehet tudni mikor kell majd.


A nőkre pedig jelenleg nincs időm és komoly igényem sem. Félreértés ne essék, nagyon sok szép van közöttük, jó az illatuk is, de emberileg nagyon kevés olyanhoz volt szerencsém, aki megfogott volna egy pillanatra is. Bármilyen hihetetlen, engem csak ez az egy dolog érdekelne bennük - az a megmagyarázhatatlan valami, nevezzük szikrának. Nyilván vannak nekem is vágyaim, de én nem tudnék csak így szexelni mindenféle jöttment emberrel, legyen az bármennyire is kívánatos. Lehet ez neked furcsa, de én ilyen vagyok.

2017. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Nem, sosem voltak rám kíváncsiak a nők.

És bruttóban sem keresek 600-at.

2017. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%
A mai világ alfahímei az informatikus pasik? Max az általuk programozott világban, egyébként meg marhára nem.. a gazdasági/jogi szférában mozognak az igazi alfák,mert ott nem csak pénzük, de komoly befolyásuk is van/lehet..illetve vállalkozók, de azok sem it-sek, hanem inkább építészmérnökök, nepperek, trafikosok, több lábon "ügyeskedők",stb.. it-sként nem lehetsz alfa, mert pl hogy van időd magaddal foglalkozni ha naphosszat egy monitor előtt görnyedsz? Na meg az alfához olyan stílus is kell, mint pl a Berki Krisztián,ő tipikus alfa.. a itsek sokat keresnek(bár azért a havi 600k túlzás),de nézd meg mit érnek vele? Nem költenek ők semmire,nem érdekli őket semmilyen státusz szimbólum,akkor meg minek? Fura fazonok de nagyon..
2017. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

havi 600 túlzás?


[link]

2017. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
89%

#26: Miért ne lenne időnk foglalkozni magunkkal? Ugyan úgy napi nyolc óra. Sőt... a keményebb és ennek megfelelően jobban is fizető cégeket leszámítva inkább azt látom, hogy lassan bármit megengedhetünk magunknak, mert nincs akit felvegyenek a helyünkre. Munkaidő terhére fizetett kiscsoportos nyelvóra, irodai játékkonzol, pingpong, csocsó, ingyen masszázs(!), céges sportolás. Ha napközben akarok kondizni, mert olyankor kevesen vannak, akkor kiugrok két órára, és kész. Legalább este-reggel a csúcsot is elkerülöm.


Volt kollégám, akinek a napi hat óra úgy jött össze, hogy kettőt dolgozott, felet ebédelt, másfelet ült a játékkonzol előtt, kettőt meg "maszekolt". Szerinted kirúgták? Nem, felmondott több pénzért.


Az utánad linkelt táblázat helyes. Volt fél éve. Azóta bruttó 50-100-at mentek a kategóriák.

2017. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Így van. Nagyon elszaladtak a bérek, és egyszerűen katasztrofálisan hülyének kell lenned, hogy kirúgjanak (vagy, hogy fel se vegyenek).



Ennél frissebb felmérés szerintem nincs, de azzal egyetértek, hogy a mostani ősz az maga a paradicsom, ha informatikus vagy, szó szerint ölik egymást a cégek egy-egy jó fejlesztőért.

2017. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Igen. A fiam informatikus. Heti 5x jár konditerembe, matekből egy zseni, 2 idegen nyelvet beszél és piszok jóképű és szerény. Imádják a nők de nem azért mert informatikus.
2017. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!