Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Informatikus pasik! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus pasik! Titeket falnak a nők?

Figyelt kérdés

A mai világ alfahímei az informatikus pasik, nagyon jól keresnek, biztos munkájuk van és lesz is még nagyon sokáig.


Omlanak értük a nők manapság?


F/26


2017. okt. 22. 22:29
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
89%

#9: én IT-s vagyok, de elég sok a meetingem, zakót hordok a munkahelyre, de ez még nem elég, hogy a nők a lábaim elé omoljanak :)



Egyébként egyetértek veled. Attól, hogy sokat keresünk a többségünknek van annyi esze, hogy nem a pénzszórós, villantós típus.

Sokat költök utazásra, hobbira, erra-arra, van lakásom (de ezek ugye nem látszanak egy szembejövőnél), a kocsi például a garázsban áll, mert metróval 30 perc alatt vagyok bent, kocsival meg... azzal is, vagy még több, ha elkapom a dugót.


Persze, megtehetném, hogy csupa D&G cuccot vennék (vagy nem tudom, hogy mi ma a menő), és nem is öltözöm topisan, de nem kedvelem a villantós stílust, meg azokat a nőket sem, akiknek ez a fontos.

2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Derwer ***** válasza:
87%

Nem, nem vagyunk kapósabbak, a már említett sztereótípiák miatt.

Amiből ( szerintem) annyi az igaz, hogy _általában_ visszahúzódóbbak vagyunk.

2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
74%
Engem valahogy nem falnak a csajok, hiába vagyok informatikus. :D
2017. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Miért nem csajoztok informatikusok?


Én mindennap falnám Budapestet a helyetekben, havi nettó 600 ezerrel könnyen viccel az ember.


Éljetek már :D

2017. okt. 22. 23:04
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit keresel? 150-et?


Azt gondolod, hogy egy nettó 500-600-al te lennél az élet császára. Ez hülyeség, csak azok gondolják, akiknek nincs ennyi.


Másrészt az embernek vannak igényei is. A munkahelyemen van egy menza, a pultos csajok meg vannak őrülve értünk. Sajnos a többségnek az érettségi is éppen összejött. Most szerinted az az élet, hogy egy ilyen kis csajnak villantasz pénzt, és ezért egyszer megkettyinted?


Ennyi erővel prostihoz is mehetsz, tisztább sor.

2017. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Annyit se keresek jelenleg, munkanélküli vagyok, előtte is csak gyorséttermi melós voltam.


Tehát én is az "alig bírt leérettségizni, buta proli" kategória vagyok :)


De nem értem tényleg miért nem csajoztok többet.

2017. okt. 22. 23:13
 17/44 anonim ***** válasza:
87%

14.: ebből látszik, hogy te nem vagy olyan értelmes, mint az informatikus férfiak. Te felszínes vagy, de az anyagiak akadályoznak abban, hogy ezt a felszínes, habzsoló életet éld. Akinek meg meg volna ehhez a pénze, az tudja, hogy nem ettől lesz értékes az élete.

23/N

2017. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
93%

Az elmúlt 2 évben elég sokat randiztam.


Egy nő volt, akinek egyértelműen imponált, hogy van pénzem (éhes voltam, megkérdeztem, hogy van e kedve enni valamit valamit, és a belvárosban nem a kínai büfébe ültünk be, ha nem is öltönyös helyre mentünk).


Amikor rájöttem, hogy őt a pénz bűvöli, akkor leépítettem. Hidd el, nem jó érzés, ha tudod, hogy nem rád vágyik, csak a tárcádra.


Először persze én is azt gondoltam, hogy majd jól visszaélek a helyzettel, és egy körre jó lesz, de mire oda jutottunk volna, addigra annyira erősen viszolyogtam a helyzettől, elment a kedvem az egésztől.

2017. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Utolsó :


Maga a társadalom felszínes. Egy olyan világban ahol egyetlen arcfotóról megállapítják a nők hogy adott pasi partiképes e, butaság lenne mást állítani.


Nem én vagyok a felszínes aki tombolna az informatikusok helyében.


A társadalom felszínes.

2017. okt. 22. 23:19
 20/44 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, azért most, hogy kiderült, hogy munkanélküli vagy, ráadásul felszínes, ezt a feltett kérdésedet szerintem kicsit gondold át, mennyire van értelme éppen neked ilyenen keseregni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!