Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Informatikus pasik! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus pasik! Titeket falnak a nők?

Figyelt kérdés

A mai világ alfahímei az informatikus pasik, nagyon jól keresnek, biztos munkájuk van és lesz is még nagyon sokáig.


Omlanak értük a nők manapság?


F/26


2017. okt. 22. 22:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
89%

"Igen. A fiam informatikus. Heti 5x jár konditerembe, matekből egy zseni, 2 idegen nyelvet beszél és piszok jóképű és szerény. Imádják a nők de nem azért mert informatikus"


Csoda, hogy a fiad ilyen okos lett, vajon kitől örökölte?


Segítek:

Kérdés: falják az IT-sokat a nők?

Válaszod: Igen! De nem azért, mert IT-s.


Szóval akkor a jelek szerint mégsem falják az informatikusokat a nők, hanem a sportos, jóképű, intelligens férfiakat falják, aminek semmi köze ahhoz, hogy informatikus vagy adószakértő.

2017. okt. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és szeretem a IT-s férfiakat, számomra rendkívül vonzó az intellektus, és van bőven közös érdeklődési kör is.
2017. okt. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

Volt informatikus párom, de köszönöm, többet nem. A magas kereset semmire nem biztosíték.

Maradok a "csóróbb", de SZÁMOMRA megfelelő emberrel.

2017. okt. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

#33: teljesen meg tudlak érteni. Minket informatikusokat ugyanabban a gyárban készítenek, teljesen egyformák vagyunk, ha csalódtál az egyik IT-sban, akkor tuti az összes többiben is csalódni fogsz, mert mind egyformák.



Eddig nem tudtam, hogy a szakmára is lehet rasszista érzelmekkel tekinteni, de örülök, hogy megismerhettelek, tágítottad a látóköröm.

2017. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

32: mi a közös érdeklődési kör? Te is IT—vel foglalkozol?


Mert egyébként a horgászattól a csillagászatig elég vegyes érdeklődési körük van a kollégáimnak, de pl a számítógépes játékok keveseknek jönnek be a sztereotípiákkal szemben.

2017. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Nem azt állítottam, hogy rossz emberek, de közel 8 év alatt sokat láttam belőlük az egyetemen és a párom barátai által. Párkapcsolatra nem az a világ, amire én hosszútávon vágynék. Egy IT-st sem tudok, akinek pl. az lenne a hobbija, ami nekem, ez hiányozna.
2017. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Bocs, #33/36 voltam.
2017. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Elárulod mi a hobbid?


Én pl pont azt látom, hogy ritka vegyes a társaság, és pont a jó anyagi lehetőségek miatt szívesen áldoz is bárki a hibbijára. Oké, kötés-horgolás senkinél nem játszik, de a sportok, utazás, kultúra területek a boxtól a színházig elég sok mindent lefednek.


Amúgy az egyetemmel pont nem jó példálozni, az ember akkor a leghajlamosabb geeknek lenni az összes sztereotípiával a folytonos gépszereléstől, a játékokon át, a Linux hittéritesig, ezt pár év munka után a többségünk kinőtte.

2017. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Vadászni járok, de ezzel már eltértünk a témától.

Engem nem kell győzködni, baráti társaságban a mai napig van informatikus és elismerem az eredményeiért, de ennyi. Ahogy sok más nőnek, nekem sem elég önmagában az IT cím és a magas kereset, holott a kérdező azt vizionálja, hogy ezzel már egyenes út vezet az "alfahímséghez".

2017. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

26.: Ezerszer inkább választanék informatikust párnak, mint egy berki-féla ügyeskedőt, vagy egy öltönyös szoknyapecér közgazdászt (közgazdaságtant tanulok, elég ilyen "alfahímet" látok nap, mint nap). Ja, és a párom is informatikus :)

23/N

2017. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!