Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmenthető még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még?

Figyelt kérdés

6 hónapja van baratom és mindennel jobban szeretem, viszont ő szakítani szeretne és tulajdonképpen szakitott is tegnap este mondván neki ez így nem megy!

Szóval röviden és tömören az van, hogy 2 hete nem találkoztunk mert gyakorlaton voltam, az unokahugomra kellett vigyaznom, hogy tesóm tudja rendezni az egészségügyi dolgait. (Azért én vigyázok rá mert a szüleim dolgoznak apuka meg ment tesómmal) vagy tanultam fontos témazarókra amik a szakgimnáziumban fontos, hogy ne maradjak le!

De a legnagyobb probléma és a szakítás oka az anyukám lenne mert nagyon félt! -a múltából adódóan is meg a tipikus szülői.. és így ő mondja meg nekem mikor találkozhatunk..

Nem akart találkozni ("nincs miről beszélni és felesleges") csak később viszont, én igen így rábeszeltem és ma délután összefutunk!

Egyébkent még a szakítást megelőző este úgy köszöntünk el, hogy:

-én: nagyon szeretlek❤❤❤💘

-ő: én sokkal jobban❤❤❤❤

És másnap reggel is jó reggelt szívecske meg a facebook cuki szívecskés-szerelmes matricái.

Kérdés:

A barátom besokkalt és az utolsó talalkozás után elaludt a láng vagy tényleg vége? A találkozón mit mondjak? (Félek, hogy pofára esek..)

Mikor tálizunk megöleljem, adjak puszit esetleg csók?


A barátom: 18/f

Én: 17/l



2017. okt. 28. 08:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Még fontos információ lehet, hogy a szülei kérdezték mizu velem? És ő alátamasztotta, hogy vége! Tegnap este nekik is, amikor nekem leírta a dolgokat!
2017. okt. 28. 08:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal szakított akkor végülis? Hogy keveset találkoztok?
2017. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tini kategória. jobb ha rájössz hogy tizenévesen minden kapcsolat véget ér.!
2017. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Ki lettel haszval ez az....vagy meg nem engedted meg du...magad es inkabb keres mast....mai fiatalok ilyenej
2017. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4es! A te vàlaszod annyira hasznos, amilyen èrtelmes:)!
2017. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kèrdező, legnagyobb gond anyukàd! Azèrt egy 17 èves lánynak legyen némi magánèlete!Gyakorlat èrthető, de ha gyakorlaton vagy, akkor fontos tèmazáró is van?? Èn jàrtam règ iskolàba? Mert amikor èn jártam oda, akkor mèg a gyakorlatkor nem kellett tanúlni.. Unokahugodat ki lehet vinni játszótèrre ahol a pasi làthat tèged, persze ha a gyereken a 4ből 3szemetek:)).Hètvègèn nincs gyakorlat orvos se nagyon tanulás közt 30-50perc szünet jót tesz egy gyors sétára. ...De mint kezdtem anyud hozzá állása elèg rossz...valamit valamièrt ...

Talàlkozóra ha nem tudsz semmi jobbat garantálni akkor szerintem hidegen viselkrdj a pasival.

2017. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha szakítani akar, hagyd rá. Mert ő csak a problémák elől menekül a szakítással. Gondolj kicsit előre:

Ha most képes ilyen apró szarokért cserben hagyni és ott hagyni, akkor mi lenne egy gyerek vállalásnál? Az ilyen pasi hamar lelépne akkor is. Ez nem bírja a stresszet, nem szeret téged igazán. Aki szeret, az küzd, akinek csak egy luk vagy, az lelép a francba ^^ :)

Szóval ne bánd.

2017. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kèrdező, legnagyobb gond anyukàd! Azèrt egy 17 èves lánynak legyen némi magánèlete!Gyakorlat èrthető, de ha gyakorlaton vagy, akkor fontos tèmazáró is van?? Èn jàrtam règ iskolàba? Mert amikor èn jártam oda, akkor mèg a gyakorlatkor nem kellett tanúlni.. Unokahugodat ki lehet vinni játszótèrre ahol a pasi làthat tèged, persze ha a gyereken a 4ből 3szemetek:)).Hètvègèn nincs gyakorlat orvos se nagyon tanulás közt 30-50perc szünet jót tesz egy gyors sétára. ...De mint kezdtem anyud hozzá állása elèg rossz...valamit valamièrt ...

Talàlkozóra ha nem tudsz semmi jobbat garantálni akkor szerintem hidegen viselkrdj a pasival.

2017. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"legnagyobb probléma és a szakítás oka az anyukám"

Ilyen nem létezik.

Csak kapcsolatban szereplő elméknek hiányosságai lehetnek okok.

Nálatok te voltál az. Vedd észre, te te vagy, nem akármi más. Ha már látod, írj barátodnak, hogy normalizálódtál s folytassátok.., mármint kezdjétek el rendesen.

2017. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#6! Mert szakgimnaziumba jarok es nem szakiskolaba! Nekunk kijelolt napokon kell menni, szakiskolaban egy het gyakszi egy het suli van:)) ugyhogy en jarok mindenhova😄
2017. okt. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!