Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Tényleg együtt kell lennünk?

Figyelt kérdés

Xy-al 4 éve ismerkedtünk meg,egy középiskolában,

Amikor 10. Osztályba kerültem,egy másik iskolából. Nagyon nehéz volt beílleszkedni,mert eleve ott ilyen "gonosz" emberek voltak. Az iskola legkegyetlenebb osztályába kerültem.

Ő már az évnyitón kerülgetett,és az első ikolai napon szerelmet vallott. Én teljesen kiakadtam,milyen ostoba ember az ilyen,és elhajtottam.

Ő cserébe megutáltatott az osztállyal.

Pokoli volt az első 1 év,olyan szivatások értek,olyan sok bántás,amit el se tudnak képzelni páran.

De szerencsére összebarátkoztam 4 másik lánnyal akiket szintén nem kedvelt az osztály a kezdetektől.

Nagyon jó barátok lettünk öten,így az utolsó év jobban telt mint az első.

Eközben folyamatosan ment köztünk Xy-vel a játszma,hol azt mondta hogy szeret,és kedves volt,a másik nap utált és bunkó volt. Pszichopataként viselkedett.

Én kb. Az utolsó évben jöttem rá hogy szeretem. Pedig az elején undorotam tőle fizikailag meg mindenhogy,de valami megváltozott...

Egyszer talalkoztunk nálam. Amikor ketten voltunk,teljesen más lett. Elmondta hogy szeret,hozzám ért...

Olyat éreztem mint még sohasem.

Reszkettem,úgy kalapált a szívek hogy azt hittem,elájulok.

De mégsem engedtem neki hogy még közelebb kerüljön,mert megijedtem. Nem hagytam a csókot,elküldtem.

Elballagtunk,ő elköltözött Németországba.

Már másfél éve ott él.

Amikor megtudtam hogy elment hosszú hónapokig depresszióba estem,és maradt egy betőlthetetlen űr a szívemben.

Ő folyamatosan ír nekem,hív,hogy nem tud elfelejteni,mást lányt nem tud szeretni,pedig megprobálta.

Én el sem akartam hinné(talán még most sem)

Hogy ilyen létezik.

Mintha összekötne minket egy láthatatlan kötelék.


Tanácstalan vagyok.szeretnék tovább lépni,de mégsem.

Tudom hogyha együtt lennénk ugysem működne,mert egy másik országba él...ott a családja,egyetemre jár...

Találkozni fogunk majd valamikor.


Ti mit tennétek a helyemben? Volt/van valaki ilyen helyzetben?

Lehet hogy ez a "sorsunk"?



2017. okt. 31. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek csak fellángolások. Nem tudni semmit arról, hogy mennyire tudnátok kijönni egymással, mert soha nem volt igazán kipróbálva ez a kapcsolat. Csak játszadozások voltak, de ez csak a kötődéshez vitt, nem látni hogy megismertétek volna egymást, és hogy ebből alakult volna ki egy reális vonzódás a másikhoz. Most csak az érzelmek játszanak... legalábbis kívülről úgy néz ki. (Bocsánat ha túl őszinte voltam.)
2017. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Lehet van ebben is valami...
2017. okt. 31. 10:13
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Most misztifikálhatod a helyzeted, de nézzük a rideg tényeket:

"megutáltatott az osztállyal"

"folyamatosan ment köztünk ... a játszma"

" Pszichopataként viselkedett."


Nekem az a meglátásom, hogy neked az tetszik benne, hogy észrevett. Ez a legvonzóbb a fickóba. Valamilyen módon kötődik hozzád, és neked ez imponál. Gondolom mások nem nagyon érdeklődnek irántad, ha egy ilyen kettős viselkedéssel horogra lehet akasztani.


Szerintem tényleg nem működne köztettek a dolog (és akkor megkaptuk itt a "tiltott gyümölcs" filinget is, hogy még inkább kötődj hozzá), mert nem tudna őszintén szeretni, tisztelettel bánni veled. Akit szeretünk, azt nem bántjuk. Ő meg inkább bántott, csak nehogy neked jó legyen. Egy kapcsolatban mit művelne? Ha értesz vele egyet, hogy tartana terrorba, mert te kis butus lennél a passzív fél, az áldozat? Mert megteheti veled.


Az a te bajod, hogy nagyon szerelmes akarsz lenni. Ő itt van mint potenciális partner, aki érdeklődik, persze, hogy a hormonjaid az üvöltik, hogy szeresd.


De ha egy picit távolabb lépsz a saját testedtől és egy kívülálló szemével nézed a dolgot, te is azt látod, hogy a hormonjaid játékszere lettél, és ebben semmi "sors" szerű nincs. Ez tömény biológia!

2017. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs sors, sem semmilyen mágikus kötelék. Ezzel a sok romantikus közhellyel csak elhárítod a saját felelősségedet, passzív szerepben tartod magad, akivel csak történik minden, és nincs beleszólása.


Azért van agy a fejedben, hogy használd. Egyszer sem gondoltál bele, hogy az érzelmeid nem mindig a megfelelő útmutatást adják? Hogy esetleg nem jó ötlet összejönni egy ilyen ocsmány manipulátorral?


Ideje elfogadni, hogy te irányítod a saját életedet, és vállalni a felelősséget a döntéseidért. Nem a sorssal meg ilyen hülyeségekkel takarózni.

2017. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!