Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek még a szerelemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek még a szerelemben? A romantikában? Abban, hogy valakivel órákig sétáltok kézen fogva, céltalanul andalogva? Csak bámuljátok a csillagokat, hallgatjátok a tücskök ciripelését? Nevetni önfeledten, elveszni egymás tekintetében?

Figyelt kérdés

Társasjátékozni, együtt főzni, hazavárni a társatokat ?

És abban, hogy a Sors rendeljen bármit, együtt öregedtek meg a párotokkal, egy olyan kapcsolatban, amelyben mindig számíthattok egymásra ?

Jóban-rosszban, egészségben-betegségben ?

És ahol egy harmadik félnek esélye sincs ?


2017. nov. 5. 21:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
94%

Igen, alapvetően hiszek és kéretik nem hangosan felnevetni, ha elárulom, hogy 40 éves, elvált nő vagyok :D


Azért ezek inkább egy-egy élmény, egy-egy ilyen “aha”- pillanatként vannak ott szerintem az egészséges felnőtt párkapcsolatban.

Nem mindennap, ahogyan az ünnepek sem- de ugyanúgy színesítik, gazdagítják a közös életet.


Több éves együttélés alatt is természetes és normális volt számomra, hogy hazavárom (és az ajtóban megölelem, forrón megcsókolom a párom, amikor pl külföldi kiküldetésből hazaért- legfeljebb ránk mászott/ ugrált idővel a gyerek is- de ettől én megmaradtam ott, abban a pillanatban nőnek.


A közös programok, élmények építik a kapcsolatot és igen- családban is kell a kettesben töltött idő, mert egymásnak megéri nőnek és férfinek maradni, hiszen a mindenapokban eleget vagyunk alkalmazottak/dolgozók, szülők, barátok, családtagok stb másoknak.


Azért a tücsös részt úgy bem tudom elképzelni felemelőnem, ha mászik rám a rovar a nagy romantikában, vagy ha épp döntést kell hoznunk mondjuk egy közös megtakarítás vagy nagyobb betuházás ügyében. :D

Ha a partnerem egy ilyen szituációban jönne a “nyálas” szöveggel, nem lenne őszinte a mosolyom ... pedig hidd el, hogy egy közös gondolkodással megszülető terv, egy együtt legyőzött akadály is van olyan lélekemelő, mint a ciripelésed :D


Az a jó, hogy a valóságban kijuthat mindegyikből.

40 N

2017. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
32%

Óh pesze...

De ha órákig andalgunk kéz a kézben,bámuljuk a csillagokat úgy ,hogy kiguvad a szemünk- de a borús esti égen ugye nem látni egyet sem...

A csóri tücsöknek meg befagy már a hátsó fele ilyenkor és tesz a hegedülésre'...

De mi azért nevetgélünk mert este nyolckor is dolgozunk még kéz a kézben mert határidős munkáink vannak,meg a nagy andalgásban nem fö meg magától a vacsora....

-de társasjátékozhatunk helyette...-

(Ez a nap fénypontja a jó szex)!

De reggel 4/40-kelünk fel és számíthatunk rá,hogy a másik felkelt ha kinyomjuk az átok ébresztőt a telefon...és öregszünk is rendesen mert a gyereknek kell a tandíj meg ezer más...

Egészségünkre mert betegek nem lehetünk.

A harmadik félnek meg esélye sincs mert odabaxnánk neki a teflon serpenyővel,hogy mi a rákot akar a mi rettenthetetlen romantikánkba? ...

Szóval mi hiszünk kérdező 24-éve.....

2017. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Szép, szép...én egy kicsit többre vágynék, mondjuk egy szép közös házra:)

Tücsökcirippelésből nem lehet megélni, nem tudod a számlákat fizetni.amit írsz kb kamaszkoromban vágytam rá.És be is teljesült!:)

2017. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Ködös November ***** válasza:
Igen, hiszek benne...
2017. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

#20-as, értem, miről beszélsz...

Remélem, akik már nem hisznek benne, egyszer mégiscsak megtalálják azt, amit megérdemelnek. #17: legyetek nagyon sokáig boldogok !

2017. nov. 5. 22:04
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek benne, rágóta vágyom erre, de erősen kétlem hogy valaha is eljön az idő amikor tényleg rátalálok arra a nőre akivel ezt átéljem.

Volt már részem hasonlóban de az mégsem volt az igazi, nem éreztem úgy hogy az lesz...

2017. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Hiszitek nem...kb 28 lehettem amikor volt egy maratoni 9 órás első (netes) randim! Majdnem ilyen volt....kèzfogás szerelem andalgás nem volt ott ès akkor meg de gondolom pàr randi múlva jött volna . A céltalan séta játszótéren önfeledten szórakozás .... megvoltak ..Meglett volna szerintem a többi is csak volt egy kis bonyodalom ami miatt nem lett belőle semmi.
2017. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
41%

#22. -Lol.


:D

2017. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
#21, igen, nagyon jól tudom, hogy közösen megoldott dolgok, tervek kivitelezése előreviszik a kapcsolatot. Ez az egyik fő mozgatórugója az egésznek. #22-es, persze, persze, igazad van, de itt most a romantikáról van szó, arról, hogy pár percre el kellene tekinteni a határidőtől. Meg úgy mindentől. Az élet rövid. Néha meg kell állni, nem ennyire befeszülni. Ez csak néhány perc ;)
2017. nov. 5. 22:12
 30/41 anonim ***** válasza:
Klasz amikor még meglehet ezt tenni...
2017. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!