Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek még a szerelemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek még a szerelemben? A romantikában? Abban, hogy valakivel órákig sétáltok kézen fogva, céltalanul andalogva? Csak bámuljátok a csillagokat, hallgatjátok a tücskök ciripelését? Nevetni önfeledten, elveszni egymás tekintetében?

Figyelt kérdés

Társasjátékozni, együtt főzni, hazavárni a társatokat ?

És abban, hogy a Sors rendeljen bármit, együtt öregedtek meg a párotokkal, egy olyan kapcsolatban, amelyben mindig számíthattok egymásra ?

Jóban-rosszban, egészségben-betegségben ?

És ahol egy harmadik félnek esélye sincs ?


2017. nov. 5. 21:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hit, ez szándék kérdése. Ugyanúgy, ahogy a hűség is egy döntés, úgy a jóban-rosszban sem csak úgy jön magától, mert "hiszel benne". Eldöntöttem, hogy a párommal szeretném leélni az életem, eldöntöttem, hogy holtomiglan-holtodiglan vele leszek, eldöntöttem, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy ez jó is legyen- a többi már csak a magamba és a belé vetett hit, hogy ez így is alakulhat. Ha nem döntöttem volna így, ha nem határoztam volna el magam, akkor hiába hinnék rózsaszín csodákban...
2017. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

#7-es! Senki nem tökéletes! A hibáival együtt kell szeretni a párunkat és ha vita van, nem menekülni, hanem megbeszélni. A céltalan andalgást pedig úgy értettem, hogy egy nyári éjjelen elindulni valamerre és mindegy, hol, csak kettesben a párunkkal.

A szeretetét mindenki másképp fejezi ki. Van, aki elmondja mindnen nap, van, aki ritkábban. De a tettek számítanak.

2017. nov. 5. 21:52
 13/41 anonim ***** válasza:

Én hagytam el. Bekerült a zárt osztályra de azóta gondolom kiengedték.

Nagyon agresszív lett

3as

2017. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom ezekre a dolgokra vágyom de nem igazán jött össze. Persze volt mikor azt hittem. Sőt többször is talán csak azért mert nagyon akartam és aztán mindig jött a hideg zuhany. A sokadik után már egyre kevésbé hiszem de még mindig vágyom rá.
2017. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Én ezt már többször átéltem, de sajnos ez az állapot egy idő után mindig "elfáradt", felőrölte a hétköznapok monotonitása. Utána meg már nehéz visszahozni a tüzet. Gondolom, ezt mások is tapasztalták.
2017. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
nem
2017. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
58%
Mivel 5 éve majdnem minden napom így telik, ezért el sem tudok mást képzelni. Persze ezért mindkét félnek tenni kell, és határozottan eldönteni, hogy ez a kapcsolat egész életre szól.
2017. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Már nem
2017. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

#8-as. Igen, szép dolog.

#10-es, tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy egy kapcsolat nem cukormáz és vannak mélypontok... Pont ezért kell érettnek lenni és megoldani a problémákat. Nem pedig menekülni. Számomra pedig semmi nem giccses, ami a romantikáról szól. Ezzel együtt tisztában vagyok a realitással is.

#11-es, teljesen igazad van.

2017. nov. 5. 21:59
 20/41 anonim ***** válasza:

#12:

olvasd el a 3. fejezetet és megérted miről beszéltem:

[link]

2017. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!