Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van az úgy, hogy addig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az úgy, hogy addig nem lehet túllépni valakin, amíg nincs kimondva valami? :\

Figyelt kérdés

Az első nagy szerelmem, akiről én kb. az első találkozásunktól fogva azt hittem, hogy számomra ő lesz a nagy Ő, a 2 éves kapcsolatunknak véget vetett. Majd belehaltam, iszonyatosan megviselt a dolog. Hónapokig sírtam, teljesen befordultam, egyszerűen másra se tudtam gondolni. Aztán idővel enyhült ez, de mindig sokat gondoltam rá, hiányzott. Gondoltam, ha újra ismerkedem, majd el fogom felejteni. Itt vagyok 5 évvel később, de még mindig nagyon sokat gondolok rá, és az összes szarság ellenére nem tudom utálni és hiányzik még mindig. Jelenleg egy se veled se nélküled kapcsolatban vagyok egy pasival 2,5 éve. Neki is van barátnője (mondjuk mikor nincs..) a jelenlegivel 1 éve vannak együtt.

Igazából nem tudom azt se, hogy akarnék-e én még tőle valamit, csak úgy érzem, hogy nekünk még lenne mit megbeszélni, már csak azért is, mert még mindig képtelen vagyok lezárni magamban az "aktáját".

Néha eszembe jut, hogy ráírjak, vagy amikor elmegyek itthonról, mindig abban reménykedem, hogy összefutunk. Persze néha látjuk egymást, de egy intéssel el van intézve a dolog, mert többnyire kocsiban ül.

Mit csináljak? Csináljak egyáltalán bármit? Volt valaki hasonló helyzetben?



2017. nov. 17. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Keress fel szakembert, ez már messze nem szerelem, hanem kóros függés egy ezeréves érzelemtől.
2017. nov. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis konkrétan mi a csudáról akarsz beszélni vele, mi ez a nagy lezáratlan ügy?? Ilyesmirõl akkor lehetne komolyabban beszélni, ha úgy válnánk el, hogy közös gyerekeink vannak, vagy ilyen-olyan bonyodalmak. Ha te azt se tudod, hogy konkrétan mirõl akarsz beszélni vele, akkor nincs semmi komoly mondanivaló ott, max. csak gyerekes túlgondolások.
2017. nov. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Azért rágódsz a múlton meg az exeden, mert egy ilyen silány pasival vagy néha napján együtt mint amilyen a mostani. Te az a típusú ember vagy, aki igényli a szoros, tartós párkapcsolatot, a betege vagy annak, hogy nincs egy normális férfi melletted 0-24-ben, magányos vagy, ez a te bajod semmi egyéb. Keress egy normális párt magadnak, egy független, solo embert és bútorozz össze vele, ennyi.
2017. nov. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus.

Menj orvoshoz, ez függőség, amit kezelni kell. Észre sem veszed a dolgokat. Csőlátással kapaszkodsz a hajszállnyi dolgokba, amik már nem is léteznek szinte, csak, hogy újra feldúld a múltat.

2017. nov. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szarabb. Párom a 7 éves kapcsolatával van így.


Egyszerűen ha eszébe jut, nem tudja, hol rontotta el, mit hibázott, mit tett, mert a csaj egyik reggel összepakolt és lelépett minden magyarázat nélkül.


Szóval azért ez nem fair húzás a másiktól, és nagyon nehéz túllépni rajta.

2017. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!