Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érzi úgy, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy egyedül semmi értelme?

Figyelt kérdés
Tudom mindig azt mondják magadért élj mert te mindig ott vagy magadnak,míg emberek jönnek mennek.De én úgy érzem szeretnék végre valakiért élni,értelmet az életemnek valakivel aki elkísér utamon :(

2017. nov. 18. 23:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Me too. De nem az...! Hadd idézzek valakit: Happiness is only real when shared. Akik nem értenék: A boldogság csak akkor igazi, ha megosztod valakivel by Chris McCandless. S milyen igaz. :)
2017. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Heart of Darkness ***** válasza:
56%
Én nem érzem így, de tény, hogy egyedül rossz. Egy szeretettel teli kapcsolatban meg könnyebb minden és akkor érzed, hogy élsz.
2017. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Az ember társas lény, természetes, hogy ezt érzed, nem élhetsz örökké csak magadnak. Ugyanezt gondolom én is és még sokan vagyunk így ezzel. A szeretet a legfontosabb, ha nincs kit szeretni, szeretheted ugyan önmagad, de attól hosszútávon garantáltan nem leszel boldog. A legtöbb ember tele van szeretettel, a gond csak az, hogy sokszor pont olyannak akarják átadni, aki nem kér belőle.
2017. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
A gyenge ember, aki egyedül nem tud mit kezdeni magával, az egy kapcsolatban is csak energiavámpír lesz. A megosztott boldogság meg szimplán egy jól hangzó általánosítás, engem taszít a gondolat, hogy valaki folyton a nyakamon legyen.
2017. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 23:22


Mert neked nagy az egod és nem mersz engedni belőle,pont mint egy barátom ő sosem volt szerelmes meg sosem lesz,aztán jó idő múlva majd ki nyalta a barátnője seggét,persze nem ismerte be,hogy szereti hanem kihúzva fényezgette az egoját

2017. nov. 18. 23:24
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 23:21


Igazad van,de az ilyeneket mint mi az egosok úgy is lehülyéznek.

2017. nov. 18. 23:25
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
A #4-es nem értette meg az élet lényegét.
2017. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

ma 23:26


Inkább csak fél kimutatni a "gyengeségeit" mert akkor sebezhetőnek érzi magát ezért muszáj egy álarcot hordani akár élete végéig és az ego sem csorbul.

2017. nov. 18. 23:28
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
#4 Az ember hosszútávon nem boldog egyedül, szüksége van társra, de ez még nem jelenti azt, hogy folyton egymás nyakán kéne lógni. Nem csak ilyen végletekben kéne gondolkodni!
2017. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

#7, mindenkinek kötelező kapcsolatosdit játszani, mert ez az általános?


Kérdező, igen, lehet, hogy van benne egó, sőt, biztos. Bár nekem voltak kapcsolataim, próbálkoztam sokáig ezzel a dologgal, de én sokkal jobban érzem magam függetlenül, kompromisszumok, szerepjátszás nélkül.

2017. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!