Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érzi úgy, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy egyedül semmi értelme?

Figyelt kérdés
Tudom mindig azt mondják magadért élj mert te mindig ott vagy magadnak,míg emberek jönnek mennek.De én úgy érzem szeretnék végre valakiért élni,értelmet az életemnek valakivel aki elkísér utamon :(

2017. nov. 18. 23:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

ma 00:13


Na igen én is hasonló cipőben vagyok,több mint 4 éve nincs barátnőm,és barátom is csak egy maradt de az is vegyes dolog és mindig egyedül vagyok,néha majd begolyózok.

2017. nov. 19. 00:16
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert ti nem vagytok jól meg egyedül, attól ez még nem általános. :)) Én jól elvagyok. Az pedig nem egó kérdése. Ja, de. Az egót el lehet nyomni, és akkor megnyugszik az ember. Lehet gyakorolni :)) Csak zárójelben jegyzem meg, hogy egyedül születünk, egyedül halunk meg, idebent mindvégig egyedül vagyunk életünk során. (már aki hehe..) Tehát meg kell tanulni boldogulni idekint is egyedül, és meg kell tanulni boldognak lenni egyedül. Ha ez sikerül, akkor jönni fog valaki.
2017. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Sok más jó dolog is van az életben mint az hogy boldog párkapcsolatban élni, persze jó és kell ez is....

Hiányzik egy megbízható társ , de ha nincs akkor nincs. Ez van majd jön ha jönnie kell ::))

2017. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

Persze, fontos a párkapcsolat meg szeretve lenni stb., de annyi más dolog van a világban... Igen, néha rossz egyedül. Máskor meg pont az a jó, hogy nem kell figyelembe venni senki mást amikor döntesz valamiről.

2017. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!