Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érzi úgy, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy egyedül semmi értelme?

Figyelt kérdés
Tudom mindig azt mondják magadért élj mert te mindig ott vagy magadnak,míg emberek jönnek mennek.De én úgy érzem szeretnék végre valakiért élni,értelmet az életemnek valakivel aki elkísér utamon :(

2017. nov. 18. 23:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

ma 23:31


Hát ha nem a megfelelőt találtad meg,nem csoda ha nem működik.Inkább csalódtál szerintem.

2017. nov. 18. 23:37
 12/24 anonim ***** válasza:
#9, ugyan, ez megint a társas lényes, megosztott boldogságos általánosításra vezethető vissza. Sokfélék vagyunk, sokféle igénnyel, a kapcsolat nem létszükséglet. Persze szükség van más emberekkel való érintkezésre, többek között pszichológiai okokból is, de ahhoz nem kell párkapcsolat.
2017. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom te, hogy vagy vele, de én nekem már élni sincs nagyon kedvem.
2017. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

ma 23:44


Megesik néha velem is,de én nem rá akaszkodni akarok önző módon valakire,mint itt valaki írta,hogy energia vámpír.

2017. nov. 18. 23:48
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én átérzem a szívfájdalmadat. A legrosszabb érzés amikor az ember rálel arra a személyre, aki iránt a legmélyebb érzésekkel képes kötődni, és elutasítással szembesítik.

A csapból is a párkapcsolat folyik, aki pedig magányos az méginkább elvesztheti az élet értelmét. Számomra az élet pár nélkül csak vegetálás. Amikor nincs aki egy sírás után megölelni, éreztetné, hogy szerethető vagyok, akiért bármit megtennék...

A céltalan élet marad, amikor már a saját magunk boldoggá tétele kevésnek bizonyul, mert hiányzik a szívünk másik felé az életünkből...

2017. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kapcsolatom, de én jól érzem magam egyedül. Persze, ha találkoznék valakivel, akivel megvan az összhang, nem utasítanám vissza csak emiatt. Az, hogy egyedül vagyok engem nem taszított a mélydepresszióba, pedig már 8-9 hónapja egyedül vagyok.
2017. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
*fele
2017. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

ma 23:50


Hát az még nem sok idő :)

2017. nov. 18. 23:55
 19/24 A kérdező kommentje:

ma 23:50


Átérzem a helyzetedet,sokszor rosszul választ az ember azért sem kaphatja meg a másikat,vagy az egyik előbb bele éli magát mint a másik,nekem is öreg hibám ha megismerkedek valakivel rögtön reménykedni kezdek és annál nagyobb a pofára esés a csalódás.Igen a csapból is a párkapcsolat folyik,tökéletes életek mutogatása mindenhol meg a színjáték tökéletes kapcsolatok filmekben mindenhol.Csak ép úgy propagálják a megcsalást a szexualitás fontosságát mint a párkapcsolat dolgot és ma már sokan nem tesznek semmit a kapcsolatukért,inkább félre mennek szeretőt tartanak vagy elhagynak.Kicsit tényleg olyan ez az élet felgyorsulása mintha végidőt élnénk,nem vagyok hívő vagy ilyesmi de az ember a saját vermébe esik.Egyébként ez egy nagy téma sokat lehetne róla beszélni.

2017. nov. 18. 23:59
 20/24 anonim válasza:
10%

Aki azt mondja hogy egyedül is boldog tud lenni, az vagy hazudik, vagy valamilyen súlyos személyiségzavara van, ami nem lehet általános az embereknél, különben nem is léteznénk.

Én egy darabig teljesen jól elvoltam egyedül, meg 1-2 baráttal, de mostanra semmit nem tudok élvezni már ha nem együtt élem meg valakivel. Azok száma is megfogyatkozott akikkel szívesen csinálok programokat, folyamatosan csalódnom kell sajnos. Ettől függetlenül csak hinni tudok benne hogy valaha egymásra találunk valakivel.

2017. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!