Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk létezik ilyen? Ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk létezik ilyen? Ismerős ez az érzés valakinek?

Figyelt kérdés

A srác régen nyugodtabb típus volt, otthonülős majd pár szerelmi csalódás utána, rájött a csajozhatnék jó pár évig ez ment, buli csajok. Elmondása szerint ez abban jót tett hogy kiélje magát és tudja hogy elég volt ennyi.


Ez idő alatt azt vette észre hogy egy lányhoz sem tud igazán kötődni. Megunta ezt az egészet és vissza akar találni az eredeti énjéhez. Mert családot akar, tervei vannak, és komoly kapcsolatot akar és tudja hogy ahhoz változnia kell.


Együtt vagyok ezzel a sráccal már jó pár hónapja, jó hozzám és tudom hogy komolyan gondolja és fontos vagyok neki.


Ugyanakkor az egyik nap azt mondta hogy neki nehéz újra visszatalálni. Megtalálni az egyensúlyt a barátok, haverok és köztem. (Bulizni nem jár, pedig mehetne, nem tiltom.) Úgy fogalmazott hogy meg kell szoknia hogy komoly kapcsolata van és próbálkozik megtalálni a helyes egyensúlyt.


Ezen elgondolkodtam, létezik vajon ilyen hogy fura ha van egy komoly kapcsolatod. Úgymond bele kell rázódnod? Hozzá kell szoknia?


Ez csak nekem fura? Kíváncsi vagyok a véleményekre. Ismerős valakinek ez az érzés?


2017. nov. 24. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelmes sràc sztem és tud veled kommunikàlni és elmodta őszintén az érzéseit ez a lényeg.Ha meg ugy is bulizgatni akar akkor elmegy ugy sem tudod visszatartani .
2017. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, én sosem akarnék visszalépni oda, ahol már voltam.
2017. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen egyébként komoly gondolkodása van és én úgy érzem őszinte velem, nagyon jól meg lehet vele beszélni a dolgokat.


Nem akar amúgy buliba menni. Pedig mondtam neki hogy én nem kötöm meg, menjen ha szeretne. De ő maga mondta hogy nem akar max haverokkal beülni valahova.


Csak hogy nekem olyan érdekes hogy meg kell szokni hogy van egy komoly kapcsolatod. :)) És erre voltam kíváncsi hogy vannak mások is így?


Én mondjuk kevesebb tapasztalattal rendelkezem jóval mint ő. Lehet ezért ismeretlen számomra? Csak egy barátom volt előtte.

2017. nov. 24. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen bulizos tarsasagban gaznak szamit ha valaki megallapodik es "beeri egy valakivel", es gondolom szegyenli kicsit a haverok elott.
2017. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem hinném hogy szégyellené. Bemutatott nekik, és mondták h meg egy lányt sem mutatott be stb. De amúgy már ők is úgymond lenyugodtak megállapodtak.
2017. nov. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!