Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki képtelen a szerelemre?

Figyelt kérdés

Csak pár hónapja vagyunk együtt, de Ő megmondta,hogy nagyon nehezen lesz szerelmes vagy lehet nem is lesz az soha már, mert annyi csalódást élt át. De azt mondta hogy imád velem lenni, hiányzok neki, velem képzeli el s jövőjét stb. Akkor ez mi? Vajon kialakulhat ez részéről? Működhet így egy kapcsolat hosszútávon? Én úgy érzem, szerelmes vagyok. De milyen az ha egy kapcsolatban talán sohasem fog elhangzani a szeretlek szó? (Úgy, hogy úgy is érezzük mondani kell...)

Ő 31/F én 22/N



2013. jún. 28. 17:13
 1/10 Bruce_Wayne ***** válasza:
91%
a szerelem elég furán van definiálva jelen társadalmunkban.Igazából nem is nagyon lehetne megmagyarázni a szerelmet,ezért is van belőle nagy kavarodás,no de nem ez volt a kérdés. Szóval akadnak kevésbé emócionális személyek,valamilyen okból elfojtott érzelmekkel.De ettől még nagyon jól kijöhettek egymással,és ha szeret veled lenni és szoktál hiányozni neki az már jó pont,pláne hogy ezt tudtodra is adja,amíg ez így van addig nincs min aggódnod és azon agyalni hogy szeret e és hogy mennyire.
2013. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bruce_Wayne ***** válasza:
a "szeretlek"-kel meg személy szerint úgy vagyok hogy egy valódi érzésekkel teli kapcsolatban felesleges hangoztatni,és folyton ezzel a szóval nyomatékosítani egy meg sem fogható és emberi elmével fel sem fogható érzést.
2013. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek az első válaszadóval. Én nőként tudom magamról, hogy nem vagyok egy lángoló típus, inkább racionális. Nagyon tudok szeretni: szeretettel, de ebből a lángolás tényleg hiányzik. Viszont sokkal stabilabb, mint a rózsaszín ködös állapot.
2013. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jó válaszok! Köszönöm szépen! Örülök,hogy vannak a világon még ilyen értelmes emberek! :)

Mit értesz kedves "utolsó válaszoló" lángolás alatt?

2013. jún. 28. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kamuzik a csalódással, akkor meglehet érteni. Legyetek sokat eggyütt es szeretni fog meglátod (szerelmes lesz). Várd meg, mig szerelems lesz és ne akard mindenáron kimondatni vele a "szeretlek" szót... Sok sikert nektek
2013. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kolosszus22 ***** válasza:

3-as, én is ugyanilyen vagyok, sajnos nem mindenki ilyen és azzal nehéz megértetni.

26F

2013. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6: Igen,ez így van. Nekem is próbálják elmagyarázni, hogy milyen jó is a lángolás, meg ez a kapcsolat alapja... de hát... másképp működünk.


Kérdező... úgy értem, hogy nem kezdek el rajongani, nem látok bele mindenfélét, hanem igyekszem tényleg megismerni, a létező tulajdonságokat értékelni. Nehéz megértetni... mert régen képes voltam lángolásra, de mostanában már nem. Valószínűleg elfojtom, de én úgy gondolom, hogy sokkal jobb ez így... mindenkinek! :)

2013. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak adj neki időt
2013. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tsárly válasza:

"emberi elmével fel sem fogható érzést."

-_- furcsa...én felfogtam...

2013. júl. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze, mint én is
2021. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!