Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig tart túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart túllépni valakin, akit szeretsz, de ő téged nem?

Figyelt kérdés
Amikor tényleg szereted, mert ismered, sok időt töltötök együtt, és sokmindent átéltetek már. Szóval nem az a "megláttam a buszon egy pillanatra és úristen"-re gondolok.

2017. nov. 24. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5 Pont ilyen “kapcsolatom” volt nekem is. Szerintem gáz. Nem szabad engedni senkinek, hogy játszadozzon veled, ha te nem akarsz. Mert ez csak játszadozás, amit nem neveznek nevén, meg kapcsolatnak csúfolják.

Az nem baj, ha vonzódik hozzám, lesz belõle egy flört, vagy valami. De nem lehet mindent szerelemnek nevezni. Ne vedd rögtön úgy, hogy szerelmi kapcsolat-szerū, ha valaki rád vetette a szemét. Lehet, hogy csak magányos, emiatt veled szórakozik, hogy kevésbé érezze magát annak... Az ilyent jobb kitisztázni, mintsem belelátni valamit, ami nincs.

2017. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Most már ez lett a "kapcsolatunkból". De nem ennek indult. Mire végre lett köztünk valami, legalább fél évig, de kb 7-8 hónapig "udvarolt" (utálom ezt a szót, olyan hülyén hangzik, de most nem tudok szinonimát). Azt mondta, sok lányt megnéz, de komolyabbat csak velem tudna elképzelni. És ezt ki is mutatta, mert mondom, hónapokig nem adta fel. Pedig régebben én nem akartam tőle semmit, és ezt meg is mondtam neki még akkor. Aztán ez valamikor megfordult, gondolom, miután megszerezte, amit akart, rájött, hogy mégse vagyok olyan izgalmas, és most már ő nem szeretne semmit... vagy legalábbis semmi komolyabbat. It sucks, but whatevs.
2017. nov. 25. 17:00
 13/13 anonim ***** válasza:

Bár én lennék az a férfi akit így szeret a kedvese, én is így szeretek ahog te.



Ha én lennék az a srác mindent megtennék hogy összeköltözzek veled és megkérném a kezed.


Remélem boldog leszel így vagy úgy, én kívánom neked.

2017. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!