Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti írnátok levelet az exetekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok levelet az exeteknek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Még nyáron szakítottunk az exbarátommal de nem sikerült elengednem, még mindig szeretem és biztos forrásból tudom, hogy Ő sem tette túl magát rajtam, látszik is rajta, hogy nagyon magába roskadó. Úgy érzem nem mer kezdeményezni, mert azt hiszi én már túl vagyok rajta (én kevésbé mutatom ki az érzelmeimet, állandóan azt mutatom milyen vidám vagyok...). A lényeg, hogy nincs lezárva a történet egyikünkben sem és mindketten igyekszünk elfolytani az érzelmeinket. Ti mit tennétek?

2017. nov. 28. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! :D

Sok sikert. :))

2017. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdés, írj neki :D

De nem értem ha tudod hogy ő is érez még valamit akkor mi állít meg? Mit veszíthetsz?

2017. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ÍRJ!
2017. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért írok nehezen neki, mert Ő szakított velem.
2017. nov. 28. 21:20
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Dedóklub.
2017. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha biztos forrásból tudod, akkor azért mert ő szakított még írhatsz neki, lehet neki nincs elég bátorsága mert fél hogy elküldöd. Csak ne éld bele magad és akkor nincs mit veszítened.

De szerintem már csak azért is írj mert akkor meg később bántani fog hogy mi lett volna ha...

2017. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a túróba az írogatàst. Felhìvnám és találkozót kérnék tőle.
2017. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha nehéz, írj neki nyugodtan, aztán majd ide is az eredményt :)
2017. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Éron91 ***** válasza:
Felesleges írni neki, tudd meg mikor és hol van menj oda és smárold le. A reakciójából minden leszűrhető lesz. Így végre befejezhetitek ezt a szerencsétlenkedést és nem kell azon problémázni hogy esetleg nincs vér a pucájában és a találkozó alatt sem juttok semmire. 1perc alatt kiderül hogy mi a helyzet ebben az esetben. Én ezt javaslom,sok sikert.
2017. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Mi is nyáron szakítottunk, nem vagyunk túl rajta, én szakítottam, és sokszor hiányzik, és még kötődöm hozzá, valószínűleg szeretem is. De attól még nem lenne jó ötlet újra kezdeni, ha egyszer nem működött.

Szóval inkább az a kérdés, miért lett vége, változott-e az a helyzet, vagy ti változtatok-e, vagy képesek vagytok-e rá...

2017. nov. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!